Wpis z mikrobloga

Niedawno kupiłem nowy tv, stary czekał na wystawienie na OLX (razem z innymi duperelami typu dekoder itp). W końcu udało mi się, założyłem dzisiaj konto na OLX i wystawiłem te rzeczy, zastanawiając się, ile jest prawdy w tych cebulakach na OLX. Juz kilka minut od wystawienia miałem 2 telefony z prośbą o zejście z ceny o 20-40% i jeden tel. z opowieściami babci, że zepsuł się jej telewizor, ogarnęła juz nowy, ale potrzebuje dekodera, ale jej nie stac.

A #!$%@? przed momentem dzwonił do mnie jakiś typ z pytaniem ile zejde z ceny. #!$%@? po północy dzwonić i dziwić się, że się czepiam o godzinę.

Dokąd idziesz, Polsko?

#olx #cebula #polakicebulaki #januszeolx
  • 7
@mateoaka: podstawowa zasada na OLX - wystawiaj towar za cenę powiększoną o x% w stosunku do tego za ile faktycznie chcesz sprzedać. Wtedy jak dzwoni taki Janusz to łaskawie godzisz się na obniżkę, zaspokajasz jego wewnętrzną cebulę i sam też jesteś zadowolony bo sprzedałeś sprzęt ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko wiadomo, nie możesz przestrzelić zbyt mocno z tą ceną, bo wtedy nikt nawet nie zadzwoni żeby się
@mateoaka: widziałem ostatnio ogłoszenie na fejsie samochodu na sprzedaż za £500, padła propozycja £200 w komentarzach złożona przez polkę, aż mi się jakoś tak wstyd zrobiło :D