Wpis z mikrobloga

Mireczki wpadłem na ciekawą ankiete potrzebna mi zupelnie do niczego więc prosze o jak najbardziej prawdziwe odpowiedzi !( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przed odpowiedzią popatrz na gwiazdkę na dole.
Wiec tak ile rodzajów narkotyków* w życiu spróbowałeś(nawet bez własnej woli np w ramach leczenia)?

**Narkotyk rozumiany w sensie definicji WHO tej bardziej logicznej. W skrócie :
Alkohol,nikotyna,Silne leki(xanaxy,ketamina itp) na potrzeby tej ankiety są liczone jako narkotyki.
Wykluczam : Kofeine w normalnych dawkach,pseudoefedryne/efedryne w dawkach nie powodujących fazy, w sumie dawki każdej substancji nie wykazujące żadnych nawet małych efektów psychoaktywnych się nie liczą.
Zjadłeś cukierek z alkoholem ? nie liczy się, napiłeś się syropku na kaszel w normalnej dawce ? nie liczy się :), pijesz erbate a nie super turbo czaj pdobnie nie liczy sie
#narkotyki #narkotykizawszespoko #glupiewykopowezabawy #ankieta #alkohol #papierosy #uzywki #kiciochpyta

Dla ciekawskich o ile dobrze pamietam to ja 7-8

ile różnych faz poznales ?

  • 0. Jestem świętoszkiem 8.4% (13)
  • 1-2 16.2% (25)
  • 3-4 27.9% (43)
  • 5-6 18.2% (28)
  • 7-8 12.3% (19)
  • 9-10 2.6% (4)
  • 10-15 3.2% (5)
  • 15+ żre wszystko co się da ! 9.1% (14)
  • sprawdzam 1.9% (3)

Oddanych głosów: 154

  • 18
@turtelian: To nie wiem co byś musiał jeść żeby 15 faz o 180 stopni innych zaliczyć. Narko można podzielić na kilka głównych grup. Każda odmiana *dronu to inna substancja i każda działa w jakiś tam sposób inaczej.
@Kruszec: 180 stopni to taka hiperbola, chodzi mi o to ze musialy sie one widocznie roznic w rozroznialny sposob.
Powiedzmy sobie ze koka, amfa i mefedron mimo ze pobudzaja itp to maja "zupelnie" inna faze.
Ale jeden mefedron od drugiego az tak sie chyba zazwyczaj nei roznia ( nie znam sie nie jem tego, ale tak podejrzewam)
@ciezka_rozkmina: o dziwo to nie takie ciezkie jesli ktos mial przygody szpitalne i lubi pocpac np.
alkohol nikotyna czaj marihuanen koka amfa mefedron mdma , narkoza glupi jas przypadkowe przedawkowanie jakiegos leku morfina, mocne przeciwbole, nasenne , lub antyepresanty, grzyby , lsd, ajahułaska, heroina.
z samych medycznych "faz" mozna uzbierac i 10 jesli ktos mial dłuzsze perypetie z powazniejsza operacja
Ps: polecam narkoze jak sie budzisz to jestes najszczesliwszy na ziemi
@ciezka_rozkmina: ja generalnie nie cpam, do uzywek mnie nie ciagnie wiekszosc fajnych wspomnien zwiazanych z uzywkami jest fajna przez to ze byli tam odpowiedni ludzie. wiec zgadzam sie z toba :)
Inna sprawa ze tamto uczucie bylo #!$%@? ten wylew dopaminy/serotoniny był tak mocny ze pielegniarka wylaniala sie jak aniol z raju xD