Wpis z mikrobloga

No Mirasy, trzymajcie kciuki, zaraz zaczną się zjeżdżać goście na 83 urodziny mojej babci, dzisiaj będzie część rodziny z ramienia jedynej słusznej partii i jedynego słusznego zawodu na Śląsku ( ͡º ͜ʖ͡º) Powtórzyłem już większość informacji politycznych z ostatnich dni, temat sklepów, 500+, 15 pensji juz mam obcykany, ale jeszcze nie mam pomysłu na " KURRRŁA ZA KONUNY TO BYYYOO!" oraz na to, że tylko kopalnie utrzymują cały kraj bo statystyki i dane z budżetu nie działają bo we intyrnycie to każdy może se pisać co chce :c Niemniej jednak, inba bedzie pierwszorzędna :D
#heheszki #gorzkiezale
SmokeProspector - No Mirasy, trzymajcie kciuki, zaraz zaczną się zjeżdżać goście na 8...

źródło: comment_4VuIbhTBQFjfMcYQSDSv4Z9gseGSK9uZ.jpg

Pobierz
  • 20
@SmokeProspector: Stary odpuść. Nie rób babci i gościom przykrości. Bawcie się dobrze i radujcie.
Nie musisz też każdego przekonać do swojego światopoglądu, nikt w tych sprawach nie monopolu na prawdę. To starsi ludzie, mają swoje doświadczenia, swojej poglądy i swoją ocenę. Wcale nie lepsza czy gorsza niz Twoja, mimo, że wydaje Ci się inaczej.
Nie psuj tego święta swoją potrzeba atencji na portalu z gownoobrazkami.
Pomyśl jaki to cudny wiek 83
@KrolWlosowzNosa:

Wcale nie lepsza czy gorsza niz Twoja, mimo, że wydaje Ci się inaczej.


Mój wujek chciałby, żeby homoseksualizm był przestępstwem karanym kastracją i żeby pensje ustawowo zrównać z niemieckimi. Aha i żeby internet był państwowy bo tam to tylko gołe baby i ruska propaganda co ludzi od kościoła odciąga. Na każdym rodzinnym spędzie to porusza i innych wciąga w dyskusje.

Hej szczymdoludzi jak tam w tej angli na
@szczym_do_ludzi: Kolego, no głupi nie jesteś na pewno, więc i wiesz, że dyskusja z takiego poziomu nie ma innego sensu niż aspekt kabaretowy. Szkoda się żółcią zalewać. Każdy ma takiego w rodzinie. Mój szanowny ojciec jest tym typem,.który wszędzie widzi żydów i ich spiski, niby klasyk. Każdy szef to żyd, wlasciciel jarzynowego żyd, Eddie Murphy żyd i takie tam.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś też się spalallismy z
@szczym_do_ludzi
Ja #!$%@?, za mocne XD
Państwowy internet plus szkalowanie, bo w Polszy słabe pensje, więc człowiek jedzie na zachód zarobić więcej na cenzurowanym. Ohui, wójeg pewno były górnik i za friko dostawał, że takie #!$%@? wygaduje?