Wpis z mikrobloga

#rozdajozadarmo #ogloszenie #ksiazki #ksiazka #dziendobry

Moje pierwsze #rozdajo

W dzisiejszym programie jeden szczęśliwiec otrzyma egzemplarz książki Marka Krajewskiego "MOCK. Ludzkie zoo" (okładka miękka).
Stan: idealny, książka nietknięta, ani nie była przeczytana ani razu. Zakupiona w grudniu w Empiku czeka na właściciela.

Jeśli chcesz sobie zrobić prezent, napisz w komentarzu której książki nigdy byś nie oddał(a) (i dlaczego), a spośród autorów komentarzy wylosuję jedną osobę której, na mój koszt, podeślę książkę. :)

Losowanie jutro o godzinie 21:00.

Zielonki w sumie mogą brać udział, z tym, że warunkiem uczestnictwa jest skomentowanie tego wpisu. :)

Dobrego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie_pamietam - #rozdajozadarmo #ogloszenie #ksiazki #ksiazka #dziendobry

Moje pier...

źródło: comment_KlJe7PNtRiiCIkHGL8l0OFvAcpYsfs4y.jpg

Pobierz
  • 13
@nie_pamietam: W zyciu bym nie oddal „Myszy i ludzi” Steinbecka. Krotka ksiazka, ale wstrzasnela mna bardziej niz wszystkie Zielone Mile. Przyjazn, trudne wybory. Na zaledwie 100 stronach tak dobrze wykreowane tylu swietnych bohaterow, jak to nie udalo sie Mrozowi dotychczas w sumie we wszystkich jego ksiazkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@CoyJared: O, widzisz. Niby miałem styczność z tą książką już jakiś czas temu na studiach, lecz z racji lenistwa zajrzałem jedynie do streszczenia żeby w razie czego coś tam napisać w przypadku ewentualnej wejściówki. Obiecałem sobie, że kiedyś wrócę... Póki co czas ten ewidentnie jeszcze nie nadszedł :)
@nie_pamietam: Technicznie rzecz ujmując nie oddałbym nikomu ani jednej pozycji z mojego księgo zbioru (za wyjątkiem tej gównianej książki "Wampir z Przypadku" Ksenii Basztowej o rosyjskich studentach którzy po pijaku dali się dziabnąć jakiemuś wampirowi - ta książka nie jest tak dobra jakby wskazywałby na nią ten opis). Ale jeśli miałbym wybrać książki po których utraci było by mi najbardziej przykro to wybrałbym serie opowiadań o przygodach Jakuba Wędrowycza autorstwa Andrzeja
@nie_pamietam: Jak możesz odddać książkę Krajewskiego? Ja bym nigdy takiej nie oddała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak serio, ciężko byłoby mi się rozstać z jakąkolwiek książką. Zazwyczaj dostaję je w prezencie albo kupuję nowe i wiąże się z tym cała masa wspomnień.
Przecież to ja rozdziewiczam te książki czytając je po raz pierwszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdarza mi się również zostawić
@ChochlikLucek: Dzięki Mirku za mega wartościowy wpis. Ani przygód Wędrowycza ani Lovecrafta nie czytałem jeszcze.. może kiedyś nadrobię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Leilhani: Wiesz co, jakoś nie lubię kryminałów. Oddaję bo to nie moja "bajka". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki za bardzo ciekawy opis interakcji człowiek - książka. Zazdroszczę!