Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Napiszę Wam o historii mojego życia, niestety bez happy endu: znamy się od dziecka, bo jesteśmy kuzynostwem w 5 linii. Od zawsze spędziliśmy ze sobą w wakacje najwięcej czasu, pomiędzy sobą wyczuliśmy jakąś więź. Dzieliło nas kilkaset kilometrów. Od wieku 15-lat ciągłe rozmowy (czasy GG), rozmowy na Skype, telefonicznie, tak od czasu po szkole (od 15) do samego wieczora (22-23). Codziennie. Życie od wakacji do wakacji, od świąt do świat by tylko się zobaczyć. W końcu trach, pierwsze pocałunki, pierwsze miziania. Pierwszy seks. Byliśmy ze sobą przez 5 lat, 5 lat cholernie ciężkiego związku, myślenia o Niej, czekania na zobaczenie się, po prostu Jej obecność, bliskość, spojrzenie, dotyk, zapach. Zakończyłem ten związek po raz pierwszy w wieku 18 lat, później coś we mnie pękło, bo strasznie ją kochałem. Po pół roku prosiłem o przebaczenie, znów "byliśmy razem", choć to za duże słowo. Minęło kilka miesięcy, snuliśmy plany o ślubie, nawet mimo zgody naszych najbliższych, dzieciach, własnym domu, życiu jak z bajki. Ostatecznie zdecydowałem, że to nie ma sensu - czekanie na nią, spotykanie się tylko od czasu do czasu, ograniczanie siebie nawzajem (a szczególnie Jej) i po prostu męczenie ciągłym czekaniem oraz związkiem na odległość.

Dziś mamy już grubo po 20-stce. Mamy swoje rodziny, dzieci. Lecz teraz wiem, że to była i jest miłość mojego życia. Nie ma tygodnia, bym o niej nie myślał i wiem, że Ona myśli o mnie. Wiem że ciągle przeglądamy swoje profile na Facebookach, Instagramach, Snapczatach, obserwujemy się i myślimy o sobie. Czuję #przegryw i mimo, że kocham moje dzieci, moją żonę to wiem że Ona była tą prawdziwą miłością. Myślę, że gdybyśmy mieszkali bliżej siebie to dziś byli byśmy razem i opisywałbym tą historię od drugiej strony. Może to czytasz (ale wątpię), ale wiedz że cholernie żałuję że tak to wszystko wyszło.

#zwiazki #milosc #rozowypasek #niebieskipasek #wyznanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 2