Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #googleauthenticator #binance #bitfinex

Hej. Używałem Google Authenticator do logowania na giełdy. Zepsuł mi sie telefon i musiałem skasować wszystkie aplikacje.
Teraz zainstalowałem Google Authenticator i nie mam juz powiązanych giełd.

Gdy chce sie zalogować na binance to nie generuje mi kodu.

Mam komunikat:

Jeśli wcześniej zapisałeś 16-cyfrowy klucz odzyskiwania do Google Authenticator, kiedy po raz pierwszy konfigurowałeś go w telefonie, możesz użyć tego klucza odzyskiwania, by szybko przywrócić aplikację Google Authenticator bez konieczności ręcznego resetowania 2FA. Odwiedź samouczek tutaj »

Cytowany tekst...Zresetowanie Google Authenticator jest bardzo ręczne i często zajmuje ponad 2 dni. Pamiętaj, że wypłaty zostaną wyłączone na 48 godzin po wystąpieniu resetowania.


Czy tylko resetowanie mi pozostaje ? Gdzie sie zapisywało ten 16-yfrowy klucz odzyzkiwania ?
buddookan - #kryptowaluty #googleAuthenticator #binance #bitfinex

Hej. Używałem Go...

źródło: comment_wiiJf4OMOEKebQ4o9nnxewqFFKbIpYIH.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
Też tak miałem, jeśli nie znajdzie klucza, to musisz do nich wysłałac prośbę, do tego zdjęcia dowodu i adres portfela na binace na który wysyłałeś ktypro, u mnie to było NANAO. Wieczorem wysłałem prośbie, rano mi odblokowali.
  • Odpowiedz
Wyłącz na kontach w różnych serwisach 2fa, od nowa włącz i dodaj do telefonu. Strony wyświetlą ci 1x hasła odzyskiwania. Zapisz je. Możesz też wydrukować sobie QR code.
  • Odpowiedz