Wpis z mikrobloga

@crazyfigo: Wygląda jak wygląda ale myślę, że sra na to co my powiemy xD Trochę zazdroszczę takiego #!$%@? na opinię innych, chce założyć wycieraczkę to zakłada i elo xD
  • Odpowiedz
@doggaz: a teraz uwaga! Może to być dla ciebie szokiem, ale nie wszystkie marki się skupiają na robieniu basiców jak H&M i #!$%@? innych marek jak Zara.
  • Odpowiedz
@crazyfigo: ale wy macie ból dupy, chłop ubierze co chce żeby sie wyrózniać i czuć sie komfortowo to od razu odzywaja debile co w dodatku myślą ze sami mają pokłady "dobrego gustu" XD
  • Odpowiedz
  • 7
@hirud: Dlaczego piszecie do mnie w liczbie mnogiej obywatelu? Nikt nie ma bólu dupy. Przebieraniec z niego i tyle. Pośmiać się nie można? Cała reprezentacja drze z niego łacha, nawet na wizji to robią, ale na poważnym portalu wipok peel to już nie można. Beka z Ciebie rycerzyku xD
  • Odpowiedz
@crazyfigo: bo pisze do ciebie i do twoich plusujących XD Przebieraniec bo śmie jakiś śmieć ubrać cos innego niż każdy inny kwiii XD już sie nie bulwersuj nie musisz obrażać innych żeby poczuć sie lepiej ze swoim gustem XD
  • Odpowiedz
  • 1
@hirud: xD To zawołaj wszystkich, a tak to ja tylko widzę xD No przebieraniec bo ani to streewear, ani to klasyczna elegancja. Wygląda jak uszaty rolmops i tyle. Ja się nie bulwersuję tylko mam delikatną beczkę, że ktoś może bronić takiego obsrańca xD
  • Odpowiedz
@hirud przecież to jest ubieranie się jak seba z lat 90. Kilka lat temu każdy się śmiał z takiego wyglądu na patolę, a teraz zrobiła się z tego "moda" za grubą kasę. Za 3-4 lata wróci fryz na "długo z tyłu, krótko z przodu" i połowa tych idiotów będzie #!$%@?ła w ortalionowych dresach. Te ciuchy to chyba stylizują na ludziach z 3 świata, którzy dostali ubrania z pomocy dla powodzian. Oczywiście
  • Odpowiedz
@voor: No jestem w szoku, bo jak sobie wchodzę na taką stronę gucciego czy givenchy to aż miło popatrzeć. A ta balanciaga ze swoimi spranymi lumpami wygląda jak jedna wielka parodia.
  • Odpowiedz