Wpis z mikrobloga

co


@redmonk: Po prostu musisz zauważyć, że jesteś tym chłopcem z podstawówki który atakuje tego "gorszego", żeby przypodobać się klasowej elicie i napompować swoje ego na poczuciu przynależności do odpowiedniej grupy. Jednak lepiej budować swoją tożsamość szukając wartości w sobie, więc następnym razem jak będziesz wyciągał telefon spróbuj się powstrzymać, a zamiast tego życz tej osobie miłego dnia, lub po prostu się uśmiechnij. Zobaczysz, że to o wiele lepszy ego booster
głupotę trzeba piętnować


@redmonk: No to powodzenia w doskonaleniu własnej osoby. Jacy wy jesteście niedowartościowani, żeby wrzucać zdjęcie randomowej osoby, zbierać się w kółeczku i trzepać sobie nawzajem jednocześnie klepiąc się po plecach, żeby tylko upewnić się, że wy jesteście w tej normalnej grupie ludzi xD Jeden z najpiękniejszych dźwięków z rana, to trzask pękających dup, które rozwierają się, gdy widzą podwinięte nogawki, bo #!$%@? zimno i jak on śmie chodzić
@redmonk nie wiem po co nosić takie wysokie pinrolle XD ostatnio w h&m widziałam gościa co miał prawie pod kolano zakręconego przysięgam XD jeszcze za nim w kolejce stałam z niebieskim to kisnelismy srogo XD
@redmonk: toć głupota właśnie jest piętnowana, dokładniej Ty, o czym świadczy ilość plusów komentarza Pana Bigos, normalni ludzie gardzą takim sraniem żarem z dupy, dlatego że jakiemuś wieśniakowi nie spodobało się, jak inny człowiek się ubrał, i z jakiegoś powodu postanowił się za niego martwić, czy jest mu zimno czy nie. Sam fakt strzelania fot z przyczajki jest żałosny, słowem to gardzę Tobą ()