Wpis z mikrobloga

  • 34
@Cukrzyk2000 ja się pytam co to za torba? Przecież powinien być plecak czy tornister tak jak było za moich czasów. A nie w pedalskiej torbie książki nosić. Wsytd
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Jak sobie przypomnę jakim czułem się gównem w szkole to mnie bierze jakaś padaczka wspomnieniowa. W życiu bym nie chciał wrócić do szkoły. Czasami mam wrażenie, że specjalnie system nauczania jest taki #!$%@?, żeby potem móc spełniać się roli Polaka robaka.

Studia to jest BAJKA w porównaniu z wcześniejszą edukacją. Dużo mniej zajęć, czasami jakiś wolny dzień w tygodniu. Masa jakichś kółek zainteresowań gdzie ludzię potrafią fajnierzeczy robić i
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Kilka lat temu miałem podobne podejście do Ciebie. Teraz zbieram się do pracy, jestem w niej do szesnastej, a później na 17 na trzy godziny zajęcia. I jakoś tak bez zająknięcia przyjąłem to do wiadomości :)
  • Odpowiedz
@Cukrzyk2000: Nie słuchaj zgredów rozczarowanych własnym życiem.
Szkoła to #!$%@? kołchoz. Większość tego czego Cię tam uczą możesz znaleźć w 5 sekund w Wikipedii, większość zadań domowych nie ma żadnego sensu, większość nauczycieli to nie żadne autorytety, a sfrustrowani magistrzy robiący za śmieszne pieniądze.
Pro tip. Wypieprz połowę tych podręczników. Masz to wszystko w telefonie. Jak ta banda zamordystów będzie Ci za to grozić jedynkami to miej #!$%@?, bo o
  • Odpowiedz