Wpis z mikrobloga

W gruzowisku po wybuchu w Poznaniu znaleziono kobietę z odciętą głową, Czy sprawca wysadził budynek, by ukryć zbrodnię?
Czytelnicy wpolityce.pl komentują:

Mam takie ciche podejrzenie. Poznań jest przyjacielem Islamu. Obcinanie głów to specjalność wyznawców tej religii.

Urodziłam się w Poznaniu i nie poznaję tego miasta. Zasiedlane przez przybyszów z zachodniopomorskiego, przez bezideowych lewaków, tęczowe wynaturzenia, ohyda. Zniszczyli to miasto.

Poznań jest już kompletnie zlewaczałym zadupiem, więc mnie takie wiadomości nie dziwią.

Tak generalnie wygląda POmieszkiwanie w mieście multi-kulti. Pewnie jakiś miłujący POkój wyznawca szatana zwanego allachem. To dla nich tyPOwe.

Strach mieszkać w Poznaniu ubeki lewaki wsioki imigranci coraz więcej ukraińcy w jednym sklepie sprzedawczynie ochrona kasjerki tylko ukraińcy no i ten antypolski gejowski co stoi na czele


XD
#poznan #neuropa #4konserwy #bekazpodludzi #bekazprawakow #rakcontent #polska
saakaszi - W gruzowisku po wybuchu w Poznaniu znaleziono kobietę z odciętą głową, Czy...

źródło: comment_Lo8owxWYcmiYoqF2X2Keq9kJsX4HzJ7d.jpg

Pobierz
  • 44
@saakaszi: no gratuluje marnowania życia i zdrowia psychicznego na czytanie jakiś #!$%@? społecznych
zostaw niech sie tam przekrzykują
to że każdy człowiek ma dostęp do internetu nie znaczy że trzeba każdego czytać
sam sobie na siebie bat kręcisz i czytasz jakieś gównowypociny