Wpis z mikrobloga

@cz4rnyy gorzej jeśli dopiero zregenerował ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tez mam 2.0 CDTI tylko z 2004 roku, super samochód. Jak sie dba o uklad paliwowy to jest nie do zdarcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agemaker: Razem z ojcem mojej dziewczyny przerobiliśmy temat Mondków Mk3 na wylot. Od przedliftówek do końcówki produkcji. Nawet ostatnio się śmiałem do mojej #rozowypasek że powinni napisać pastę o jej ojcu coś w stylu "pół podwórka, #!$%@? częściami od mondeo" xDDD

Auto fajne, bardzo przyjemnie się jeździ. Miałem okazję polecieć takim w trasę ok 260km. w jedną stronę (2004r, 130KM, czarne grzane skóry, granie Sony, tempomat, czujnik deszczu, i jeszcze milion
@cz4rnyy no to mój od czerwca zrobił już jakieś 15k km. Jedyne co to siedzenia zwykle, bez skór, ale tak to full opcja, Sony granie, grzane dupy, tempomat, czujniki deszczu, cofania i zmroku, grzana przednia i tylna szyba, 130KM robi robotę na trasie, wygodny jak mało co i względnie oszczędny bo pali mi realnie 6/100 w cyklu mieszanym a wcale bo nie oszczędzam. Trzeba dobrze trafić przy zakupie, bo można niezłego trupa