Wpis z mikrobloga

Nawiązując do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/30333681 @ciezka_rozkmina chciałem podzielić się podstawowymi zasadami, gwarantującymi jak najlepsze doświadczenie z zażywania koksu: 1. Dobry koks - najlepiej chociaż 70-80 procent czystości. Oczywiście im czystszy tym lepiej, ale myślę, że ciężko zdobyć lepszy. 2. Hotplating - koniecznie. Odsyłam do wujka Google. 3. Słomka, zamiast banknotu. 4. Małe dawki ok. 80mg, zakładając że spełniasz punkt pierwszy. Oczywiście to zależy od tolerancji i indywidualnej podatności, ale co do zasady, dla początkującego 80 mg dobrego koksu powinno dać fajną, nienachalną, euforyczną fazę. 5. Nie wciągasz z całej sily, jak na filmach, żeby poszlo w płuca, a srednio mocno, żeby osiadło na ściankach przewodów nosowych. 6. Zawsze dzielisz na 2 kreski, więc sypiesz np. 80 mg i dzielisz to na 2 kreski po 40 mg w każdą dziurkę w nosie. Punkty 2, 5, 6 służą jak najefektywniejszemu wykorzystaniu, wchłanianiu towaru. Stay safe ;) #narkotykizawszespoko
  • 21
  • Odpowiedz
@zasadzka01 gdzie ty w Polsce kupisz kox 70-80% czystości xD

XD

Jak znajdziesz taki co ma 40-50% to będzie dobrze

Wiekszosc koxu jest mieszana z syntetykiem. Wygląd , zapach , znieczula jak kox, ale nie działa.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Wszystko spoko tylko koks takiej czystości w Polsce to tylko na filmach xD
Chyba, że ktoś ma wujka w Kolumbii albo sra pieniędzmi i jest dobrze ustawiony -
czyli np. jest celebrytą/politykiem/członkiem zorganizowanej grupy przestępczej - to wtedy pewnie dostęp do dobrego koksu nie jest problemem. A dla plebsu zostaje wielokrotnie przycinany i żeniony towar. Hajs się musi zgadzać. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@ciezka_rozkmina: @methanex: każdy w miarę inteligenty człowiek który chce spróbować koxu w Polsce, albo go wpierdziela często nie kupuje go na ulicy tylko dark markety w sieci tor. Masz setki ofert do wyboru o najróżniejszej czystości i vendorów którzy maja tysiące komentarzy. Cena tez zdecydowanie lepsza niż na ulicy.
  • Odpowiedz
@bigb00m: Dark markety to faktycznie jedyna opcja ale większość ludzi tego nie ogarnia tylko kupują od osiedlowych cwaniaków. Z drugiej strony to już ich problem. Kto jest ogarnięty to sobie poradzi a inni będą dymani na kasę, nic nowego.
  • Odpowiedz
@zasadzka01: Koks to w Wawie albo w innych miastach na malych miescinach tego nie znajdziesz i tak trudno o dobry koks bo prawdziwy koks dostaniesz od goscia co kreci na tym biznes nie jakis osiedlowy tylko taki co ma paru swoich klijentow zaufanych bo to sa prawdziwi dilki od koksu a ci z osiedla tak zwani z pod bramy to ci dadza pochodne koksu czyli lidokoine albo dopalaczowa odmiane ktora
  • Odpowiedz
@methanex: widziałem kilku na wallstreet market i ceny były różne, ale bardziej nie zagłębiałem się w ten temat. Choć mam w planie pod koniec marca coś zamówić.
  • Odpowiedz
@methanex: Nie wiem. Kombinuj. Ja sam ostatnio mefedron testowałem jak bylem na wycieczce w Belgii bo u nas to lipa. Nawet jak dostaniesz mefa to zazwyczaj wymieszany z jakimś 4-cmc po taniości. Chociaż w innych rejonach kraju może być lepiej niż na wschodzie.
  • Odpowiedz
@methanex A nie wiem bo to na więcej osób było brane. Za to za gram Molly płaciłem 20 euro a za dobre pixy po 5 euro. To od obcych osób w klubie więc można pewnie sporo taniej dostać. Koks mi gość chciał pchnąć po 50 euro za gram ale nie miałem zaufania do typa więc nie wziąłem.
  • Odpowiedz