Wpis z mikrobloga

@justytutka: Justyno P., polecisz jakieś warsztaty w stacja.it? A może wpadniesz kiedyś na któreś ze spotkań WarszawQA? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z chęcią przyjmę wszelakie porady + propozycje warsztatów które sensownie podniosą kompetencje.
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: aaa o to chodzi. Wiesz co mój tok myślenia był zgoła inny - staram się nie wrzucać samego "-450" a nie zdążyłam zrobić zdjęcia czekolad, bo się błyskawicznie rozeszły. Robiliśmy akurat dzisiaj foty na fanpage fundacji, więc pomyślałam "no jest ręka, jest krew, to chyba będzie w miarę wiarygodne". A że pierwszy raz wrzucam mordę na wypok, stąd hasztag pokaż mordę. Faktycznie można to odebrać jako skrajną atencyjność, ale jeśli
  • Odpowiedz
  • 3
@justytutka Mi bardzo się podoba to, że co jakiś czas ktoś wrzuci zdjęcie jak oddaje krew. Największa zaleta to promowanie krwiodawstwa, w przeciwieństwie do prelekcji na ten temat gdzie zawsze występują jakieś koszty (nawet paliwo na dojazd) taki sposób jest darmowy. Dzięki jednej prelekcji i kilku postom na Wykopie jestem już w 100% pewny, że gdy tylko wbije 18+ będę oddawał krew
  • Odpowiedz