Wpis z mikrobloga

W bloku naprzeciwko jakiś facet do tej pory - mimo, że jest już marzec - wciąż ma zapalone lampki choinkowe codziennie. Nie kumam kolesia, ale ok. Ciekawa jestem kiedy postanowi je wyłączyć albo ściągnąć. Obstawiajcie kiedy. Ja myślę, że jak śniegi zejdą i będzie cieplej. Ale nie zdziwię się jak i kwietniu będą dalej się palić.

#bialystok #bekazpodludzi #swieta ##!$%@?
i.....r - W bloku naprzeciwko jakiś facet do tej pory - mimo, że jest już marzec - wc...
  • 31
@iroirocorner a czy jest sens w ogóle zdejmować? Może wyszedł z założenia że jak i tak mamy już marzec to lepiej już zostawić do następnych świat, przynajmniej nie będzie musiał znów ubierać, tracąc niepotrzebnie czas który przecież zawsze można spożytkować w inny, bardziej przydatny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@iroirocorner: To jeszcze nic. Kiedyś jak codziennie wracałem z pracy (czasami późno wieczorem w porze letniej) to na jednym z przystanków między Wrocławiem a moim miastem rodzinnym, non stop paliła się choinka w takiej małej pseudo willi. Kripi w #!$%@? jak się to widziało w czerwcu o godz 23. Tym bardziej, że koło choinki widać było zarys starszej kobiety siedzącej na fotelu. To było tutaj.
@iroirocorner koło mnie było podobnie, do połowy lutego ktoś mial cały balkon oświetlony. Ja to sobie tak tłumacze, ktoś dla dzieci trzyma, bo bardzo lubią i nie chcą się rozstać albo w mieszkają z osobą niepełnosprawna(mam na myśli upośledzenie umysłowe) , która cieszy się z tego wystroju :) Miałem styczność z takim osobami, rodziny czasami cały rok miały różne dziwne rzeczy w mieszkaniu które bardzo cieszyły taka osobę :)
@iroirocorner: Dobra, dobra. My tu pitu pitu o lampkach choinkowych, a koleżanka z takim sprzętem i ścianą bloku przed swoimi oknami, ma wyśmienite warunki do śledzenia życia intymnego sąsiadów! :) Przyznaj się.. nie kusiło trochę podglądać?