Wpis z mikrobloga

Mirki,

Piszę bo nie wytrzymie.
Chodzi o ten wpis https://www.wykop.pl/link/4188809 i sytuacje psa tego bezmozga.
Tak sobie myślę że jest 807 osób obserwujących ten tag, czyli pewnie o sytuacji psa kilka osób nie dowiedziało się dzisiaj (jak np. Ja) .

Zgłoszenie takiej sprawy oraz wysłanie maila do tozu zajęło mi dzisiaj 5 minut (z piwnicy nawet nie wstałem od kompa) , jutro zajmie mi kolejne 5 minut aby zadzwonić ponownie gdzie trzeba z prośbą o interwencję.

Zastanawia mnie ilu z was drodzy oglądający dany pato stream śmiejąc się z wybrykow tego wielkiego polityka i grzejąc dupe w domu pomyślało o psie i postanowiło to zgłosić.

Jak ktoś ma jakieś wewnętrzne opory albo nie wie jak albo gdzie zgłosić taka sytuacje albo podobna polecam znaleźć wojewódzki oddział toz (towarzystwo ochrony zwierząt) lub policję/straż miejska. Ewentualnie niech napisze do mnie to ja pomogę, pamiętajcie zwierzęta nie mówią i nie walczą o swoje prawa, my jako bracia starsi powinniśmy im pomóc
#kononowicz
  • 21
@tranek: Nero jest uwiązany na pasku długości może 1,5m, dodatkowo nie jest wypuszczany TYGODNIAMI na spacery, nie wiadomo, czy ten kawałek paska wystarczy, żeby w ogóle mógł na leżąco wejść do tej budy, czy tam chlewika. Jeśli uważasz, że ten piesek ma tak dobrze, to przywiąż sobie do szyi 150cm sznurka i zobacz, ile ruchów możesz wykonać, oraz w jakiej odległości od tego możesz się położyć.

Co do Kononowicza, to on
@b00b: Ja tylko mówię, że Nerowi nie grozi zamarznięcie, a resztę to sami sobie dopowiadacie. Tamten wykop i nagranie też się odnosi do tego, że Nero nie ma bodajże budy, że bodajże szczekał, bo mu zimno było itp. Tamta osoba specjalnie dzwoni do Kononowicza i Majora i z nich jaja robi. Wystarczy zobaczyć resztę nagrań.
@tranek: Wiadomo, że film to troll, ale co to zmienia? Wszyscy od roku wiedzą, że Nero ma tragiczne warunki i za przeproszeniem tarza się we własnym gównie. Skoro akurat ten troll wywołał takie poruszenie, oraz nagłośnił nieco sprawę, to nie widzę nic złego, jeśli pod wpływem tego nagrania wreszcie zabiorą im tego psa. Uważam, że w schronisku miałby lepsze warunki, a być może ktoś by go adoptował pod wpływem przeszłości z
@PZt37: Masz rację, ale już widzę sprawę kojca. Kononowicz bliski płaczu, obok J00r z kamienną twarzą proszą o pieniążki, oraz o deski i kratkę na kojec, bo przecież oni tacy biedni, poszkodowani przez los, bo ludzie nasyłają na nich straż miejską, nie ma pracy, i tak dalej. Niech ludzie przyjadą i im postawią, niech psa nakarmią i tak dalej, a najlepiej, to niech ktoś codziennie przyjeżdża go wyprowadzić na spacer. @