Wpis z mikrobloga

Hej, ktoś orientuje się jaka jest rozsądna cena za bilety lotnicze w dwie strony na Bali? Przespałem coś i teraz ceny skoczyły, połączenie przez Singapur LOTem a potem AirAsia wychodzi na ten moment ok. 3300zł, z Pragi przez Dubaj też podobnie. Tam druga połowa lipca, powrót w sierpniu. Pojawią się jakieś promo jeszcze wiosenne czy już brać, bo będzie tylko drożej? RIP godność i rip piniundze, trzeba było kupować w grudniu i nara ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wakacje #samoloty #podroze #podrozujzwykopem #indonezja #bali #azja #szukamcebuladeals
  • 13
  • Odpowiedz
@Vincenzo: czytałem, że w scoocie nie przeżyjesz, bo tak upchnięte siedzenia, że nogi musisz sobie amputować. Leciałeś tym może? Jakieś doświadczenia? ʕʔ
  • Odpowiedz
@ptr_: niestety nie leciałem, więc nie wiem jak z warunkami u nich. Za 646€ masz jeszcze Qatar z Kijowa 20.07-08.08. Do Kijowa łatwo się dostać Wizzairem, Lotem, UIA, albo nawet pociągiem z Przemyśla.
  • Odpowiedz
@ptr_

czytałem, że w scoocie nie przeżyjesz, bo tak upchnięte siedzenia, że nogi musisz sobie amputować


Ale mówisz ogólnie o Scoot czy o tym połączeniu międzykontynentalnym? Bo na krótkich trasach jest ciasno jak w każdych liniach. Ale lot 4.5h leciałem dreamlinerem i jakoś wytrzymałem.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: czytałem ogólnie, że upychają z 10? procent więcej pasażerów niż konkurencja, a to jest jednak kawałek, bo lot 12h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ptr_: jest taka aplikacja, która nazywa się hooper i ona analizuje ceny na przestrzeni kilku miesięcy, podpowiada co zmienić (np. czas wylotu o kilka dni) i kiedy najlepiej rezerwować, polecam
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: był moment, że na promce lot do singapuru kosztował bodajże 2250zł plus na miejscu AA raczej ma stałe ceny, trzeba liczyć 450zł z bagażem. Zatem suma wynosiła w granicach 2700zł, dzisiaj jest to jakieś 5 stówek więcej na osobę
  • Odpowiedz