Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w #pracbaza, nie przeszkadzam nikomu. W pokoju obok jest przeprowadzany remont. Wychodzi robotnik, w rękach trzyma jakąś tubę, patrzy na mnie i mówi:

-A może pani też potrzebuje trochę silikonu? Hehe.- I patrzy mi się wymownie w dekolt.

¯\_(ツ)_/¯ Nawet nie wiem jak mam to skomentować :<
#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 66
  • Odpowiedz
@emilkos8: typowy budowlany humor, część naszego folkloru i dziedzictwa kulturowego z którego powinnismy byc dumni. Moja siostra się bała chodzić na autobus obok domu gdzie dach naprawiali bo robole gwizdali z dachu na nią, tacy zalotnicy xd
  • Odpowiedz
I tutaj wychodzi, jak bardzo charakterystyczną cechą dla młodszych ludzi jest kult seksu.
O matko, ktoś sobie zażartował z seksualną aluzją. #!$%@?, ukamieniujcie go, bo zbeszcześcił świętą cipę.
Jakimś cudem starzy, pruderyjni ludzie sobie jakoś żartują z takich tematów swobodnie (przy mnie też nieraz jakieś grażynki xD) i bez kija w dupie. Nie wiem, może z mózgami mniej zrytymi seksualizacją wiedzą, że wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, a seks w gruncie rzeczy jest
  • Odpowiedz
@emilkos8: ja bym sie zasmial po prostu na miejscu opki, ale lepiej zadzwonic na policje xD #!$%@? co sie porobilo na tym swiecie. jesli taki zarcik odbiera sie jako molestowanie seksualne czy ki hui, to sie nie dziwie, ze na zachodzie 80% kobiet przyznaje ze byla molestowana XD
  • Odpowiedz
I to mi się podoba gościu się nie #!$%@? w tańcu, zagaduje, śmieszkuje. Białorycerzyki co tutaj bronią laski to pewnie nawet by nie zgadała, bo zbroja była by szybciej obsraaana niż słowo wystękane.
  • Odpowiedz
ja bym sie zasmial po prostu na miejscu opki


@sramnawas: Zaśmiałam się i obróciłam sytuację w żart, tekst o dzwonieniu na policję to też był żart ;)
Mimo wszystko gość jest debilem, bo przekroczył granicę dobrego smaku gapiąc mi się na cycki. Nie wiesz że to niegrzeczne i krępujące?
  • Odpowiedz