Wpis z mikrobloga

Mirki, odnośnie [tego wpisu](https://www.wykop.pl/wpis/30267209/mirki-co-sie-#!$%@?-to-ja-nawet-nie-pojechalem-/) - powiedzmy że już sprawa połowicznie zakończona moim wygrankiem.

Zadzwoniła do mnie dziś miła Pani z jego ubezpieczalni i zaproponowała mi ugodę w postaci 600zł za zgłoszoną szkodę. Stwierdziłem że w sumie to dobry deal i się zgodziłem. Teraz zastanawiam się co dalej z tą sprawą na policji, czy mam ją odwoływać czy zostawić i czekać na dalszy rozwój?

#samochody #wypadek #truestory
  • 79
Wołam przez MirkoListy plusujących i komentujących ten wpis (287)

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Nie chcesz być wołany/a jako plusujący/a? Włącz blokadę na https://mirkolisty.pvu.pl/call lub odezwij się do @IrvinTalvanen

Uważasz, że wołający nadużywa MirkoList? Daj znać @IrvinTalvanen

! @Sancho-Pansa @drzdrzownica @Nr29 @Sadar @R4vPL @KarmazynowyJanush @Saganis @szuleer @Rousseau @Sowiet_Kusy @HienaCmentarna87 @dasistfubar @godlike @BananoweSkarpetki @Riddle_Box @cajar @Dziki_Bigos @crispy_cornflakes @aleks0814 @Pumpkinn @Raci @Gamec @EvineX @Frozenwar @KrowaMleczna @xeytsi @Mroczny_Pasterz @KillTheWookiee @foxbond @PiJey @rczn @DawidoVader25 @
@roots18 to, że masz ugodę z ubezpieczycielem to oznacza, że na płaszczyźnie cywilnej jest ok, ale i tak możesz zgłosić wykroczenie - policja może z tego zrobić 86 § 1 kw (spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym xD) lub raczej 124 § 1 kw - zniszczenie cudzej rzeczy. To jednak tylko wykroczenie, więc karą będzie na 99% grzywna. Pewnie około 200 - 300 zł. Ja bym już to zostawił. Szkoda czasu.
Nie odpuszczaj. Ubezpieczalnia to jedno, a policja niech go przynajmniej postraszy. Co do ubezpieczalni to też śmieszna kwota za zniszczone drzwi. Daj do serwisu niech wycenią wymianę, bo serwis nie bawi się w szpachle to się zrobi z tego 8000-10000zł i wtedy negocjuj z ubezpieczalnią np. połowę tej kwoty. 600zł to nawet nie koszt malowania elementu i cieniowania przylegających więc dla mnie śmieszne. No ale skoro się cieszysz to cóż mi do