Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm nie no, trochę racji w tym jest bo społeczeństwo ostatnio #!$%@? a niektórzy lewacy ostatnio sami nie wiedzą czego chcą i co robić żeby wszystkich zadowolić. Sam fakt nakręcenia tej spirali parytetów i poprawności jest szaleństwem, teraz się ciągnie i nakręca sama siebie. To jest jednak na osobną dyskusje temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kiedys_Mialem_Fejm przecież napisałem, że to inna dyskusja jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) podsumowując - kiedyś zanim narobiła się afera lewaków że czarne jest cacy i może być każdym to umieszczenie czarnoskórego aktora nikogo nie robiło. Teraz budzi demony poprawności politycznej.
Ta wielka rasa bialych stulejek pod wiecznym naciskiem homopropagandy i murzynskich bojownikow


@Kiedys_Mialem_Fejm: no tak, nie można być niezadowolonym we #!$%@? wszędzie toksycznej ideologii, bo się jest hehe białom stulejkom zapomniałeś napisać jeszcze XXXXXXXDDDDDDDDD to byś miał więcej racji. Ludzi #!$%@? to, że w serialu gra murzyn, jeśli tak napisano scenariusz ale tu tak nie jest.
@Kielkujaca Co jest toksycznego w wielorasowosci? To jest paranoja, a nie wyrazanie niezadowolenia. Dla mnie bol dupy o fikcyjne uniwersa zawsze bedzie smieszne tym bardziej jak jest na tle rasistowskim. Wiec bede to wysmiewal az mi sie znudzi, albo mi ktos logicznie odpowie co jest zlego w umieszczaniu wszedzie czarnuchow i homoseksualistow. Sam trend zauwazam ale nie widze w tym nic zlego, albo niszczacego franczyzy bo wedlug niektorych ten serial nie ma
Co jest toksycznego w wielorasowosci?


@Kiedys_Mialem_Fejm: Depresja outbredowa. A tak serio, to mowie o toksycznej ideologii (a nie wielorasowości) 'social justice' objawiającej się w tej właśnie dążności do wpieprzania się między wódkę, a zakąskę - twórcę i odbiorcę i umieszczania tam, #!$%@?ąc od pierwowzoru czy 'historyczności', rozmaitej maści przedstawicieli grup "pokrzywdzonych". Co nawiasem mówiąc dąży do absurdu, bo zbiór takich grup jest nieskończony.
Można odwrócić pytanie, które zadajesz i zapytać co