Wpis z mikrobloga

@fiszifiszi: kiedyś za dzieciaka rozwaliłem taką szybę grając w domu piłką do nogi, rodzice się srogo #!$%@?. Tata ogarnął nową szybę, wniósł ją do domu i postawił przy ścianie, a że dalej grałem w piłkę... :D Nawet nie zdążył jej wstawić. Hajs się wtedy nie zgadzał w chacie więc zebrałem niezły opiernicz, chyba ręką:D
@fiszifiszi: Pracowałem kiedyś na wakacje u jednej kobiety, której syn zabił się na takich drzwiach. #!$%@? i zjarany na imprezie wpadł na tę szybę i poprzecinał sobie tętnice. Podobno szybki zgon na oczach znajomych. Trochę mnie zmroziło jak o tym opowiadała z takim spokojem w głosie.
@fiszifiszi: jakieś 6 lat temu byłem na Sylwestra u kolegi na stancji. Oparłem się o te drzwi i wpadłem razem z całą szybą do środka pokoju. Dobrze, że byłem #!$%@?, bo jeszcze coś by mi się stało.
@fiszifiszi: regularnie Szyba była rozwalone z powodu przeciągów. W końcu ojciec postanowił, że dość tych rozwalających się szyb zamówił poliwęglanową. Ponieważ trzeba było długo czekać, przez jakieś trzy tygodnie drzwi do przedsionka były bez szyby. Oczywiście Przyzwyczaiłem się do tego i zacząłem przeskakiwać przez ten otwór. Aż pewnego dnia nowa szyba została wstawiona – ale akurat wtedy wszedłem do domu przez garaż i o tym nie wiedziałem. Wychodząc wieczorem do kumpla
@fiszifiszi: #!$%@?łem głową kiedyś, bo Ukrainiec, który był z Czernobyla u mojej rodziny zatrzasnął mi przed nosem. Odkurzaczem mi szkło z włosów wyciągali :)
@fiszifiszi pamiętam jak za dzieciaka (jakieś ponad 20 lat temu) bawiłem się ze starszym bratem w policjantów i złodziei. Brat siedział w pokoju na łóżku, drzwi ze zdjęcia były uchylone, a ja miałem wejść jak Rambo, czyli z kopniaka otworzyć drzwi. Niestety coś poszło nie tak, i zamiast w ramę, trafiłem nogą w szybę. Efekt był taki, że noga znalazła się w pokoju a reszta mnie stała na korytarzu. Szyba rozbita, brat
Pobierz mrdominiks - @fiszifiszi pamiętam jak za dzieciaka (jakieś ponad 20 lat temu) bawiłem...
źródło: comment_PdhsnWNK8Gog8bQFsvVBzB9bwLzN1uMA.jpg