Wpis z mikrobloga

często oglądam mecze #ekstraklasa z piknikowych trybun i fascynuje mnie fenomen psychologiczny, jakim jest zachowanie niektórych januszy lvl 50+

stan normalny - przykładny pracownik i obywatel, dobry ojciec i dziadek

stan, gdy sędzia w 34. minucie meczu przy wyniku 0:0 dyktuje w środkowej strefie boiska rzut z autu dla drużyny przeciwnej, mimo że zdaniem janusza aut powinien być dla gospodarzy - TY #!$%@? ŚLEPY #!$%@? DO OKULISTY IDŹ #!$%@? TY SPRZEDAWCZYKU #!$%@? #!$%@?Ć PZPN STEVIE WONDER #!$%@? #!$%@? RÓWNO W #!$%@? #pdk

co takiego wyzwala w januszach takie emocje?

#pilkanozna #psychologia #mirkohooligans #mirkopicnics
  • 13
  • Odpowiedz
@inspektor_erektor: najlepsze to jest, że takiej intensyfikacji emocji nie wywołuje u niego bramka jego drużyny, ale właśnie klops sędziego xD Ile razy na piknikach słyszałem pierwszą reakcję janusza, dopiero gdy sędzia zrobił coś nie po jego myśli. Frustraci życiowi.
  • Odpowiedz
@appylan: @kierunkowskaz: @inspektor_erektor: kiedyś opisałem tutaj (z rok temu) zachowanie januszy jakie spotykałem na Legii, które strasznie mnie zirytowało. Smutne to, wyzywać swojego zawodnika, sędziego i wybranego zawodnika rywali od najgorszych #!$%@?, gdy dziecko obok siedzi. Postaram się odkopać to w wolnej chwili...
  • Odpowiedz
@Aspen a to kiedyś nie uznawałem? generalnie mi to powiewa, zgody z Lechią i Śląskiem były o tyle lepsze, że przynajmniej były mecze zgodowe w ekstraklasie ;p przy aktualnych zgodach nie zapowiada się na to zbyt prędko
  • Odpowiedz