Wpis z mikrobloga

#zaglebielubin
Zagłębie jest zainteresowane Parzyszkiem i niezidentyfikowanym skrzydłowym z Czech. Do tego na testach w rezerwach sprawdzany był młody boczny obrońca ze Szkocji - John Andrew Stewart (rocznik 1999). Podobno jednak w meczu towarzyskim z KS Polkowice (0-4) wypadł słabo.
Dodatkowo pojawiła się informacja, że w ramach rozliczenia za transfer Kubickiego do Jagiellonii do ZL dołączyć może bramkarz Hubert Gostomski wypożyczony obecnie do Radomiaka.
_________________________________________________________________

Moja opinia - po pierwsze uważam, że powinniśmy się kogoś pozbyć zanim zrobimy nowe transfery w ofensywie. Skoro w ataku jest Mares, Nespor, Tuszyński i Woźniak, a na skrzydłach Pawłowski, Moneta, Mazek, Janus, Janoszka to wypadałoby najpierw przewietrzyć szatnię zanim podpisze się kolejne kontrakty.
Mnie Parzyszek nie przekonuje, już wcześniej był łączony z naszym klubem, no i ja uważam że to napastnik na poziomie van der Biezena czy Voskampa, imo nie warto. Co do skrzydłowego - kolejny jak porządnej szansy nie dostał Moneta, a Mazek pokazał się fajnie w ostatnim meczu. Może zamiast panicznych ruchów na szybko dajmy szanse naszym zawodnikom? A jak nie to chociaż oddajmy komuś najpierw Janusa lub Woźniaka.
Co do Gostomskiego - ponoć dobrze sobie radzi w Radomiaku, ale nie wiem po co nam kolejny bramkarz, gość jest raczej za dobry żeby być trzecim w hierarchii. Lepiej wyciągnąć więcej $$$ od Jagi.
  • 2
  • Odpowiedz
Do tego na testach w rezerwach sprawdzany był młody boczny obrońca ze Szkocji - John Andrew Stewart (rocznik 1999)


@kierunkowskaz: aż sprawdziłem co u Petraviciusa. 10 meczów w szkockiej lidze, brak asyst i goli.
  • Odpowiedz
@kierunkowskaz: Ręce precz od Gostomskiego xD Jeśli ma być trzeci do bez sensu dla niego, jak już to transfer i wypożyczenie powrotne do Radomiaka

Najlepszy bramkarz w Radomiaku od kiedy chodzę na mecze (2006 rok)
  • Odpowiedz