Wpis z mikrobloga

@Kopamatakawapl: dość duże kwoty, da się taniej i jednocześnie bez dziadowania. Chyba że faktycznie jakis sensowny warsztat i FVAT to nie ma się co czepiać.
Ale jeśli warsztat "zwykły" to pytaj na grupach od BMW, zwykle powiedzą gdzie ogarnąć jakieś regeneracje tak, żeby więcej nie chrupało i w dobrych pieniądzach.
Ja magiel zrobiłem za 1050 zł z wymianą.
No i części często da się wyrwać sporo taniej, o ile ktoś
  • Odpowiedz
@KeepCalm sachsy można teraz dorwać za 350zl sztuka + akcesoria (ale to groszowe sprawy)

@Kopamatakawapl ceny bardzo duże. Mogę ci podać kontakt do gościa co załatwia części w b. dobrej cenie. Mi wystawia fakturę i od razu wysyła. Fakturę opłacam dopiero po otrzymaniu towaru.
  • Odpowiedz
@Piratez: właśnie jakaś okrągła liczba była za sztuke, 400 wydawało mi się nierealne, obstawiałem 500 zł.

Kolega ma hurtownie części, myślałem, że oni mają jakieś marginalne marże, a tutaj często na części za 400-500 zł jeśli on odpuści swoją marże to kupuje ją taniej niż gdziekolwiek indziej w internecie.

Jeszcze pare rzeczy zamawiałem chyba w https://autoczescizielonki.pl/ i też zadowolony byłem. Ostatni przykład to termostat EGR Behr stał chyba 110 zł
  • Odpowiedz