Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak inne mecze, ale decyzja czy się odbędzie #sandecja #zaglebielubin ma zapaść bezpośrednio przed. Już widzę ten tłum ludzi marnujących cały wtorek po pracy by jechać i popatrzeć czy przypadkiem przy -15 stopniach mecz się odbędzie czy nie. Nawet nie jest organizowany żaden wyjazd przez stowarzyszenie. Czyli o ile się mecz odbędzie, a mi się wydaje że całej kolejki może nie być to padnie rekord frekwencji nie do pobicia, nie wiem może 200 osób.
#ekstraklasa
  • 12
  • Odpowiedz
a mi się wydaje że całej kolejki może nie być


@zakmacher: Legia zapowiedziała że murawa jest dobrze przygotowana i gramy na 100%, kibice dostaną darmowe podgrzewacze i gorącą herbatę, już jest sprzedane 18000 biletów. Inne kluby też raczej nie odwołają, może jakiś pojedynczy mecz się trafi.
  • Odpowiedz
@zakmacher: serio? Przecież to idiotyzm. Już #!$%@?ąc od tego że byłoby mało kibiców z wiadomych powodów to #!$%@? kto odda obecnym za fatygę, czas i paliwo w przypadku odwołania meczu tuż przed? To jest w porządku jak Zagłębie pojedzie 500 km w jedną stronę żeby dowiedzieć się, że już mogą wracać i niech przyjadą kiedy indziej?
Widzę, że piłka nożna dla kibiców

  • Odpowiedz
  • 0
@kierunkowskaz mecz się prawdopodobnie odbędzie, m.in. ze względów finansowych (ochrona, wynajęcie stadionu), nacisku Zagłębia (czemu się nie dziwię) i braku wolnych terminów w kalendarzu.
  • Odpowiedz
@zakmacher: koszta by spadły gdyby nie organizowano imprezy masowej (a nie trzeba do 999 uczestników) xd
a co do terminów to już nawet szkoda komentować - dla nich terminy UEFA są wykluczone (mimo że jak gra LM w środę o 20.45 to jaki problem zagrać o 16-18?).
Już się nie mogę doczekać belki z napisem 113 kibiców (czy tam podobnej).
  • Odpowiedz
  • 0
@Kootanga wyjazdy do Niecieczy organizowało stowarzyszenie, przynajmniej na początku(sandecja.org/nieciecza) Kupowało się bilet razem z przejazdem. Ostatnio rzeczywiście był temat busa organizowanego z klubu, nie wiem nie korzystałem, wolałem własny transport. Ale to było chyba na 2 meczach i była informacja, a teraz nawet na oficjalnej stronie nie widzę nic na temat biletów. Możesz się dopytać, albo szukać kogo kto też jedzie, ja nie dam rady.
  • Odpowiedz