Wpis z mikrobloga

@Reepo:

LAKTOLANDIA XDDDDDDDDDDDDDDD


Ej, ale co w tym śmiesznego? Wiesz, że są też poradnie laktacyjne, ba! Jest nawet coś takiego jak pogotowie laktacyjne. Wiem, że nie miałeś dzieci, a sądząc po kolorze nicka nigdy mieć ich nie będziesz, ale karmienie piersią to troszkę wincyj niż: "przyłożę sobie Brajanka do cycka i niech ssie". Wiele kobiet ma problemy z prawidłowym przyłożeniem, z ilością i jakością pokarmu, a takie portale zawierają cenne informacje.
@elegantia_galia: cholera, ja się po prostu śmieję z samej nazwy połączonej z contentem dostarczanym przez nich - takie wooo patrzcie, karmienie piersią tylko dla kobiet xD Co do strony to myślałem, że to będzie kolejne forum dla matek, ale jednak to po prostu sklep ze sztucznymi cyckami treningowymi xd

A lactolandia i tak głupia nazwa, poradnia laktacyjna czy pogotowie laktacyjne to normalne nazwy xd
@elegantia_galia: E tam, ja zawsze uważałem gówniaki za normalną rzecz, którą się kiedyś zrobi i pewnie będzie upierdliwe, ale jak z pieskiem - no może wymaga karmy to, wymaga czasami wyprowadzić na spacer, ale ej, jest spoko i kiedyś wyrośnie na dużego gówniaka i zrobi też sobie gówniaka. Żyjemy w nieskończonym łańcuchu gówniakowym, nie da się z tego uwolnić, samoloty na zawsze pozostaną miejscem, gdzie będziesz słyszał wrzaski :|