Wpis z mikrobloga

ale co tu jest przyprawiającego o mdłości? Karmienie piersią? #!$%@??


@elegantia_galia: nazwa jak dla ludzi o bardzo małym rozumku. Owszem mleko matki>mleko krowie, nie śmiem zaprzeczyć, ale niektórym rzuca się to na mózg za mocno, wydaje im się, że są bór szumiący wie kim, bo chce się im nakarmić swoje dziecko w naturalny sposób. I noszą potem te rakowe koszulki z napisem:
karmie piersia, a jaka jest twoja supermoc?

Obrazek z tym niby-wierszem tylko upewnia w tym, że ocenienie po nazwie
  • Odpowiedz
@elegantia_galia: nie sądzę. Nawet gdyby złapało na 5 minut to pomyślenie o tym z jakiś wygód musiałabym zrezygnować szybko by mnie otrzeźwiło.
Dzieci, które już chodzą i mówią chociaż pojedynczymi słowami są w porządku(dziwne spojrzenie mam głównie na te bardzo młode) ale to tak na godzinę i jak się je zabawia jak gościa bez przejmowania obowiązków.
  • Odpowiedz
@analogiczna: kwestia dobrze dobranego partnera i nie trzeba zaraz rezygnować z marzeń. Jak o siebie dbacie, jesteście zgraną drużyną to nie ma biedy. Trochę mniej czasu jest na wszystko i tylko tyle. Nie zrozum mnie źle, absolutnie nikogo nie namawiam - nic mi do tego. Po prostu kiedyś miałem takie samo podejście, a teraz nawet w pracy tęsknię za moim synem. Jest dla mnie całym światem. Polecam ten styl życia
  • Odpowiedz
Pieluszkowe zapalenie mózgu jest #!$%@? ale jednak nie aż tak bardzo jak nazywanie urodzin "wysraniem". Lepiej swojej matce powiedz ze cie wysrała.


@MinnieMouse0: Cóż w tym niewłaściwego? Wszak inter urinam et faeces nascimur.
  • Odpowiedz
Ciekawe, czy te panie wiedza, ze tatusiowie tez moga karmic :D
Info od lekarza - po ok. 2tygodniach przystawiania gruczoly piersiowe u mezczyzn tez moga rozpoczac laktacje :P

Owszem mleko matki>mleko krowie, nie śmiem zaprzeczyć


@analogiczna: nie tylko lepsze, ale ono jest kolezanko
  • Odpowiedz
@agaja: Sraniem określa się nie tylko proces defekacji. Przestrzeń semantyczna tego słowa jest znacznie szersza, co jest znamienne dla wulgaryzmów, zatem możesz darować sobie udzielanie korków z fizjologii. Dodatkowo zwracam uwagę, że wysrywa się gówniaka, a etymologia tego określenia usprawiedliwia użycie srania. Ba, dzieci, i nie tylko je, z gównem łączy więcej, niż może się wydawać, bowiem to nie tylko chodzi o bliskość obu kanałów, przez które wydobywają
  • Odpowiedz