Wpis z mikrobloga

  • 148
Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich danych osobowych.
Życzliwa osoba zgłosiła mnie o fałszywe dane i właśnie przeprowadzany jest proces weryfikacji. Do przejścia tego procesu potrzebuję waszej pomocy.
Na facebooku nazywam się "Kajestem Feanonimowy" i potrzebuję teraz sprawnego grafika, który stworzy w miarę wiarygodny dokument tożsamości, tj. Dowód osobisty na poniższe dane (Kajestem Feanonimowy, zdjęcie może być z profilu wypoku, imiona rodziców Mirosław i Mirabela, miejscowość pozostawiam losową byleby prawdziwa z Polski jak i reszta danych).

Jeżeli uda się stworzyć taki oto dowód, spróbuję sprawdzić algorytmy facebooka nt. Wierzytelności itp itd ;)

Jest to swego rodzaju eksperyment, który możemy wspólnie stworzyć i kontynuować.
Zapraszam do zabawy :)

#facebook #heheszki #wojna #internet #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta #grafika #grafikakomputerowa #prawo
Felynsky - Drodzy wykopowicze.

Właśnie prowadzę wojnę z facebookiem w sprawie moich ...

źródło: comment_BaLRRLRl9wxser8IKfj05992NA9omKWb.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@Felynsky: ojej imię i nazwisko tak bardzo wrażliwe dane. mi akurat zależy na korzystaniu z fejsa a dokładniej messengera bo aktualnie w Polsce to najczęściej używany komunikator i nie mam problemów z podaniem IMIENIA I NAZWISKA bo to nie jest ŻADNA tajemnica jak się nazywam xD
  • Odpowiedz
@Felynsky: @TruskawkaNaTorcie: @Mvchyc: Mialem taka sytuacje z dwa, trzy lata temu, po polubieniu paru prawicowych fanpegow(Marsz Niepodleglosci itp) Nie zalezalo mi na koncie na fb, wiec wyslalem losowy skan dowodu z internetu typ Tumo(L)ec. Myslalem, ze odblokuja mnie tymczasowo, na czas weryfikacji i bede mogl skontaktowac sie z paroma osobami. Troche sie zdzilwem jak po jakims czasie(nie pamietam juz ile to trawalo) dostalem wiadomosc - dziekujemy za wspolprace, weryfikacja
  • Odpowiedz
@Felynsky: sam sobie zrob taki dowód. W czy@ problem żeby się nazywać tak jak się nazywasz? Przecież ustawienia prywatności załatwiają wszystko żeby nikt niepowołany oglądał twój profil
  • Odpowiedz
@Agemaker: @Kolsky: @Yuikinex:
Uzasadnienie Sądu Rejonowego w Pile z 2015-07-09 Sygnatura
II K 163/15

Penalizowane w art. 270 § 1 kk użycie fałszywego dokumentu polega zatem na wykorzystaniu jego znaczenia dowodowego wobec odpowiedniego adresata i w odpowiednich okolicznościach, tzn. gdy użycie dokumentu może wywołać skutki prawne.

Nadto wskazać należy, że użycie podrobionego lub przerobionego dokumentu jako autentycznego polega na takim działaniu sprawcy, które to umożliwia zapoznanie się adresata użycia
  • Odpowiedz
@Norskee: Ogarnales ze sie wlasnie zaorales? Czy po prostu nie przeczytales co wklejasz XD

gdy użycie dokumentu może wywołać skutki prawne


Uwielbiam wyjasniac takich ludzi, najpierw zamowiles sobie smieciarke a teraz sam do niej wskoczyles xD
  • Odpowiedz
@Yuikinex: a przeczytałeś mój ostatni akapit, batonie? Zaakceptowałeś regulamin (ciekawe czy go przeczytałeś) i to prowadzi do skutków prawnych, a posługujesz się fałszywym dowodem osobistym jako autentycznym. Potrafisz ty czytać czy nie do końca?
Już wysłałem co miałem do wysłania żeby jakiś matoł sobie problemów nie zrobił przez te wasze #!$%@?
  • Odpowiedz
@Felynsky: serio porównujecie używanie fejkowego konta na Facebooku z pedofilią i tak dalej? Macie równo pod sufitem? Ale wielkie przestępstwo, ktoś ma inną nazwę na portalu do wrzucania zdjęć z wakacji, jedzenia i dzieci przez madki z zapaleniem pieluszowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Felynsky: mam taki protip, ze jak chcesz korzystac z FB anonimowo, to załóż jakiś fanpage, albo stronę "firmową". mnie też ktoś zgłosił kilka miesięcy temu, na prośbę o skan dokumentu tożsamości wysłałem im tylko screenshota z tekstem "chyba was #!$%@?ło".
  • Odpowiedz