Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy mieli taki budżet jak Jaga, to może udało by się Jarka zatrzymać. #pdk Tak na serio, Jarek już od jakiegoś czasu nie rozwija się. Chce dużą podwyżkę w Lubinie, a nie wygląda, jakby na nią zasłużył. Może zmiana otoczenia mu pomoże, ale nie sądzę. Kończy mu się kontrakt w czerwcu, więc jakby się udało dostać za niego cokolwiek, to byłoby świetnie. Matras jest blisko, więc jakość na śpd nie powinna spaść. Afaik, to Wołosik jest najlepszym źródłem jeśli chodzi o Jagę. #zaglebielubin #jagiellonia #ekstraklasa #plotkitransferowe
appylan - Gdybyśmy mieli taki budżet jak Jaga, to może udało by się Jarka zatrzymać. ...

źródło: comment_NydlNpf8Y61W9Y7xc2DEHyz2D95J18Zm.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@appylan no ja jestem zdania,.że gdyby nie KGHM to Zagłębie byłoby drużyną pokroju Pogoni Siedlce czy innych Wigier Suwałki... Ale to tylko moje zdanie...
  • Odpowiedz
@LeBron_ nigdy tak nie powiedziałem... To tylko zazdrość z solidnego sponsora @redheart nie porównuj Lubina do Białegostoku, bo to inny kaliber miast... Ja tylko mowie, że Zagłębie istnieje dzięki KGHM i pewności sponsoringu...
  • Odpowiedz
@Maver87: a Jagiellonia jest tam gdzie jest głównie dzięki temu, że Kulesza potrafi dobrze zarządzać. Oczywiście to praca więcej niż jednego człowieka doprowadziła klub w obecne miejsce, ale wszystko zaczęło się od dobrej organizacji struktury klubu przez prezesa, na kontroli ich działań przez niego kończąc.
Bydgoszcz, Lublin, Łódź - kluby z tych miast tułają się po niższych klasach rozgrywkowych. I co ma do tego "kaliber"? To losowe przypadki jak źródła
  • Odpowiedz
@redheart ty uważasz że to losowe przypadki a ja uważam że te miasta to wyjątki potwierdzające regułę. Dobre zarządzanie to kwestia umiejętności i chęci. W Polsce piłka klubowa to często miejsce na łatwe i szybkie pieniądze, a wynik jest drugorzędny.... Łatwiej jest o dobre zarządzanie niż o płynące strumieniem pieniądze od zamożnego sponsora. W Europie wszędzie to pieniądze jednak graja. Dobre wyniki mniejszych klubów to tylko przypadki i wyjątki... Zagłębie ma
  • Odpowiedz