Wpis z mikrobloga

Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytkownicy internetu są debilami
No bo kto wypromował tą bandę patoli na piedestał? Czy gdyby nie masa imbecyli która codziennie jarała się streamującym alkoholikiem to kiedykolwiem bym o nim usłyszał? Nawet gdyby wykupił wszystkie reklamy w google to w życiu bym kliknął na zapitą gębę magicala. Gdyby nie banda idiotów z wykopu która trzepie sobie do tych patologii to w życiu bym nie usłyszał o jakichś rafoniksach, guralach, magicalach i rafalalach więc kto tu jest rakiem?
Rakiem są ci co dają temu oglądalność i pieniądze bo jakby nie oni to gówno umarłoby śmiercią naturalną.

#przemyslenia #zalesie #niepopularnaopinia
i.....m - Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytk...

źródło: comment_O8MH662DZxATZ6wwDYcWDS2uM2jp0OOO.jpg

Pobierz
  • 70
@Niestabilny: ja cały czas to powtarzam. Masa osób jara się netem jakie to cudo bo TV to gówno i ogłupia. Ale niestety w necie jest czasami tak wielkie dno, że nawet TV nigdy w to nie wejdzie. Lepiej dziecku zostawić TV nigdy YouTube. Bo YT daje dostęp do wszelkiego dziadostwa 24h na dobę...
@illustratum: Dobrze prawisz. Mówi się, że telewizja ogłupia ludzi, ale TV pokazuje to, co ludzie chcą zobaczyć. Taka sama sytuacja w "internetach".

Taka sama sytuacja jeśli chodzi o przeciwników szczepień. Kiedyś tacy debili byli rozproszeni po całym świecie i umierali śmiercią naturalną, ewentualnie byli wypychani spoza społeczeństwo. Dzisiaj gromadzą się na forach, kanałach tematycznych i rosną w siłę przekonani o swojej racji..
@illustratum: no tak piszesz w poscie o patusach

a zapomniasz o takich popularnych rakach jak rock rojo nitro isamu ktorzy byli rakami i nagrywali juz dawno temu, to jest prawdziwy rak youtuba

albo po miliony oglądnięc dziennie smiechwatv ktorej humor to pijak spod butki z piwem i akurat nikt ich tutaj nie promuje a widzę jak dużą ma to popularność

więc najlepszą kwestią jest po prostu oglądanie 'troszkę' polskiego youtuba i
@illustratum: kurde prawda jest taka że autor najpierw jest gównem
a potem dostosowuje kontent do publiczności dla zasiegu i hajsu a wiec, a wiec
w wiekszej czesci to jego wina, bo gdyby zalezalo, gdyby tworzył z pasją to nie robiłby np. gównoserii o nie wiem obrażąniu innych czy innego typu pedalstwa.
@illustratum: Dziękuję Bogu że istnieje coś takiego jak #czarnolisto i nie oglądam codziennie na mirko tego gówna.
Co do wpisu, 100% prawdy, a jak coś pominąłeś to mirki wspomnieli. Na temat raka typu @Bitconnect szkoda nawet strzępić ryja xD Jednego nie odmówię youtubowym pijaczkom - dzięki nim jak będę miał dziecko to na 100% założę na kompie kontrolę rodzicielską czy coś, żeby nie straciły mózgu w wieku kilkunastu lat, bo mam