Wpis z mikrobloga

Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytkownicy internetu są debilami
No bo kto wypromował tą bandę patoli na piedestał? Czy gdyby nie masa imbecyli która codziennie jarała się streamującym alkoholikiem to kiedykolwiem bym o nim usłyszał? Nawet gdyby wykupił wszystkie reklamy w google to w życiu bym kliknął na zapitą gębę magicala. Gdyby nie banda idiotów z wykopu która trzepie sobie do tych patologii to w życiu bym nie usłyszał o jakichś rafoniksach, guralach, magicalach i rafalalach więc kto tu jest rakiem?
Rakiem są ci co dają temu oglądalność i pieniądze bo jakby nie oni to gówno umarłoby śmiercią naturalną.

#przemyslenia #zalesie #niepopularnaopinia
i.....m - Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytk...

źródło: comment_O8MH662DZxATZ6wwDYcWDS2uM2jp0OOO.jpg

Pobierz
  • 70
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stolarl: @jestem_na_dworzu: oglądanie, żeby poczuć się lepszym to faktycznie jest jakieś wytłumaczenie, w końcu tak samo funkcjonują wszystkie trudne sprawy itp, ale tym się nikt nie jara i nie #!$%@? wpisów pod tagiem.

Już nawet nie mowie i wpłacaniu donejtów to jest coś, czego mój mózg nie ogarnia.
@illustratum: Ten serwis otrzymał taką nazwę jeszcze przed #patostreamy Głównie chodzi tutaj o youtuberów, którzy robili głupie wyzwania/challange itp. Na Polskim YT oprócz kilku/kilkunastu kanałów nie ma nic ciekawego. A reszta to kopia z zagranicznych kanałów. Takim przykładem może być Rezi, który skopiował od jakiegoś Dawida Franka, a on od zagranicznego kanału. Zawsze można do tego podpiąć jeszcze Stuu, który skopiował od Reziego. Przykładów można wymieniać tutaj mnóstwo. Jeszcze takim super
@illustratum: Inni debile zauważyli, jak popularny jest Magical, wyczuli koniukture i postanowili robić to samo, bo widzą, że ładnie można na tym zarobić. O ile rozumiem, że jarają się tym jakieś Sebki i Karyny, o tyle nie jestem wstanie pojąć jak tym się mogą jarać osoby, które np. studiują jakiś prestiżowy kierunek-na wykopie kilka takich osób jest.