Wpis z mikrobloga

Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytkownicy internetu są debilami
No bo kto wypromował tą bandę patoli na piedestał? Czy gdyby nie masa imbecyli która codziennie jarała się streamującym alkoholikiem to kiedykolwiem bym o nim usłyszał? Nawet gdyby wykupił wszystkie reklamy w google to w życiu bym kliknął na zapitą gębę magicala. Gdyby nie banda idiotów z wykopu która trzepie sobie do tych patologii to w życiu bym nie usłyszał o jakichś rafoniksach, guralach, magicalach i rafalalach więc kto tu jest rakiem?
Rakiem są ci co dają temu oglądalność i pieniądze bo jakby nie oni to gówno umarłoby śmiercią naturalną.

#przemyslenia #zalesie #niepopularnaopinia
i.....m - Mówią że polski youtube to rak a ja wam powiem że to gówno prawda, to użytk...

źródło: comment_O8MH662DZxATZ6wwDYcWDS2uM2jp0OOO.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@KolejnyWykopowyJanusz: najważniejsze to w porę się opamiętać( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą jest to pewien znak czasów, YT jest 'telewizją' najlepiej oddającą potrzeby odbiorców bo to odbiorcy w bezpośrednim głosowaniu wybierają co jest fajne, gdyby oglądający YT tworzyli telewizję za pomocą głosowania to nie byłoby czego oglądać, sam ściek
  • Odpowiedz
A ludzie z Polski mają przelicznik do tej statystyki x1.5


@UrbanHorn: Booo?
Akurat większość telewizyjnego gówna typu talentshow czy paradokumenty przyszły do nas z zachodu więc nie rozumie w czy są lepsi widzowie z innych krajów
  • Odpowiedz
@illustratum Patrząc kto to ogląda to 90 % nie ma wiecej jak 16 lat :D Tak jak dzisiaj, wszedlem na kanał Boxdela, zbadać kto to, odpaliłem pierwszy lepszy filmik akurat o Kruszwilu. Filmik ma 700k wyświetleń a gość nie przekazał kompletnie nic to po prostu czysty biznes na reklamach i dzieciach które to oglądają ;)

To tak jakby wrzucić fakty o murzynach i powiedzieć, że są czarni :D
  • Odpowiedz
@illustratum: Tu chodzi o to, że ludzie oglądający to czują się od nich lepsi (i zwykle są, więc to nie trudne). Może mają marne życie i chcą się poczuć lepiej. Tak samo jak z różnymi memami itp. Najlepiej się sprzedają, które kogoś obrażają. Wrzuć na mirko obrazek gdy ktoś obraża czyjąś matkę - zaraz będzie w gorących.
  • Odpowiedz
@illustratum: ja wam powiem kto - wypokowicze - to oni są debilami. A juz najwieksza beka z tych, ktorzy chcac sie popisac przed resztą dzwbanów, wysyłali im po kilka tysiaków
  • Odpowiedz