Wpis z mikrobloga

#zaglebielubin
Jeżeli w kolejnym meczu Balic wyróżnia się - no to jednak trochę źle świadczy o drużynie. Jako że wyników dalej nie ma, to wg mnie wyjście jest jedno - rewolucja kadrowa na następny mecz. O ile tyły bym zostawił (tak i tak nie ma w czym mieszać za bardzo) to przód cały do wymiany.
Starzyński - do gry ze stojącej piłki to się wpuszcza zawodnika w rugby a nie piłce nożnej. Jak złapie formę to niech gra, spacerować może po Cuprum.
Pawłowski - wszystkie wybory złe.
Kubicki i Matuszczyk - niby nic nie #!$%@?ą ale to tyle co można powiedzieć.
Woźniak i Janus (wiem że on nie grał, ale to nic) - może niech pograją gdzieś indziej. Ruch Zdzieszowice może?
Mares - wydaje mi się że Mares nas okłamał, pozwolił nam uwierzyć w meczu z Legią w to że mamy napastnika ale w dwóch kolejnych meczach przegraj więcej pojedynków jeden na jeden niż ich miał.
Proponowany skład na następny mecz:
Hładun, Czerwiński, Kopacz, Guldan, Balic, Mazek, Żyra, Bonecki, Jagiełło, Moneta, Sobków (już nie miałem pomysłu tutaj).
  • 5
  • Odpowiedz
@kierunkowskaz: Ja bym #!$%@?ł jeszcze Jagiełło, Monetę i Mazka. Jagiełło to jedyny ofensywny pomocnik na świecie, który kiedy dostaje piłkę pod polem karnym zaczyna biec w kierunku własnej bramki i koniec końców podaje do stoperów. Tak jak w sparingach, tak w lidze całe dwie formacje u nas nie istnieją, nie ma dynamiki, nie ma żadnego pomysłu na rozegranie akcji innego niż niecelne wrzutki łysego/Czerwińskiego. Zauważcie, że jak było zagrożenie pod
  • Odpowiedz
@kierunkowskaz: @ejrafi: pod wpływem oglądania filmików z drużynami Marcelo Bielsy w akcji, będąc w podziwie dla jego innowacyjnej formacji 3-3-3-1 stworzyłem chorą i głupią lubińską interpretację autorskiej taktyki El Loco. niosłaby ona ze sobą następujące zalety:

powrót do gry trójką z tyłu i wahadłowymi
możliwość rozegrania piłki od tyłu zarówno przez środek (gdzie znalazłby się Jagiełło) albo skrzydłami przez wahadłowych
trzech ofensywnych pomocników (jeden enganche
LeBron_ - @kierunkowskaz: @ejrafi: pod wpływem oglądania filmików z drużynami Marcelo...

źródło: comment_8hH1mHl0mBXcPIaFjdKJaRk2uoSCbpA3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@LeBron_: Może Cie zaskoczę, ale w ekstraklasie już była drużyna grająca w ten sposób. Górnik Zabrze kiedy trenerem był Warzycha, grał szalonym 3-6-1. Fajnie to wyglądało, weszlo pisało o geniuszu taktycznym polskiego amerykanina, ale po jakimś czasie przestało działać i spadli z ligi XD
  • Odpowiedz