Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rbck: Dokładnie to miałem napisać.

@ImYourPastClaire: Zgadzam się z Tobą, bo w realnym życiu, olanie laski to najlepsza broń, ale na tinderze... nawet ją nie zaboli, że jakiś gość, któremu nawet nie poświęciła minimum uwagi, #!$%@?ł ją z par. Działałoby, gdyby to był alfa 10/10, który przestałby odpisywać po zrobieniu z niej worka na spermę, albo gdyby starała się kilka dni, a on by ją nagle #!$%@?ł z par.

Wracając
@sil3nt po głębszej analizie też doszedłem do wniosku że tekst z Ukrainkami mogłem sobie odpuścić (po prostu trochę bez sensu do całej sytuacji ale trudno).

Generalnie podchodzę do tego tindera z dystansem, do wylewania żali mam przyjaciółkę a nie randomowe dupy z neta xD
@Patermantis: wolałbym dostać jakąś głupią wiadomość ALE odnoszącą się do czegoś (żeby w odpowiedzi też się do czegoś odnieść). Wtedy pomimo że laska jest dziwna to chociaz toczy się jakaś dyskusja. A dostawanie odpowiedzi w stylu mhm, no tak, :), prosi się o takie teksty jak mój powyżej.
@Patermantis: wolałbym dostać jakąś głupią wiadomość ALE odnoszącą się do czegoś (żeby w odpowiedzi też się do czegoś odnieść). Wtedy pomimo że laska jest dziwna to chociaz toczy się jakaś dyskusja. A dostawanie odpowiedzi w stylu mhm, no tak, :),


@rbck chyba niedoszacowałeś liczbę jej par, jest ich pewnie bliżej 60 niż trzydziestu xD Nic dziwnego że odpisuje zdawkowo
@rbck: jestes roszczeniowy nie gorzej niz syboliczna laska ktorej zarzucasz (Ty i Tobie podobni roszczeniowosc). Na jakiejs podstawie uznales ze laska ma na Ciebie zwracac uwage? Jestes dla niej anonem z netu. Jednym z tysiecy ludzi korzystajacych z jakiejs apki. Jesli uwazasz ze powinna sie do Ciebie zaślinić bo jej wyslales wiadomosc to na jakiej ogolnie zasadzie? Bo zyjesz? Bo wyslales jej wiadomosc? Serio gosciu uwazasz ze randomowa panne wzruszy ze