Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Naxster wkurza trochę że ludzie atakują mnie zamiast wpisu i wyzywają od przegrywow :D
Ja wiem ludzie że wy pewnie usunęli byście parę i nie byłoby problemu ale ja mam trochę inne myślenie na tym portalu.
Nie mam nic przeciwko temu żebym napisał pierwszy i prowadził rozmowę ALE jak ktoś odpisuje na #!$%@? to kurde, szanujmy się.
Jak nie ta to inna ;)
@rbck: Moim zdaniem dobrze jej napisałeś, lekko wyśmiewając i podchodząc z takim lekceważeniem, niech wie, że nie każdy będzie się przed nią płaszczył. Po tym, już nie powinieneś nic odpisywać nawet jakby coś napisała. Nie rozumiem w ogóle nagonki. Nie rozumiem ludzi, którzy twierdzą, że tylko facet na Tinderze powinien zainteresować laskę i się przed nią płaszczyć. Jak odpisuje z #!$%@? na kogoś to trzeba ja sprowadzić na ziemie i urwać
@rbck: @rbck: zakładacie że dziewczyna się przejmie że ktoś wysłał jej parę bluzgów XD
Z taką dawką atencji - a sądząc po profilowym to pewnie sporą - może przebierać w gościach którzy ją zabiorą na weekend do Zakopanego #pdk i będą sypali banknotami na jej nagie ciało, jaki jest sens się zastanawiać nad swoim losem który sama wybrała po "umoralnieniu" przez randoma z wykopu?

Wydaje mi się że to tak
Ale wychodzę z założenia że zamiast usuwać parę od razu to trzeba uświadomić dziewczynę jak się zachowuje

@rbck: Równie dobrze możesz uświadamiać gołębie, że srają gdzie popadnie. One to wiedzą kocie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbck: No smutne to jest trochę, ale tak to jest w sklepie z potencjalnymi partnerami: rozmowa się nie klei, no to elo, następny/a, nie ma tej satysfakcji ze zdobywania jak w przypadku podrywu in real life. Rozumiem Twoją frustrację, że różowe Ci nie odpisują albo Ty podtrzymujesz rozmowę, starasz się, a ta tylko 'aha' albo emotki wysyła.Po prostu olej takie :) Każdy chce się dobrze zaprezentować, zrobić super wrażenie. Powodzenia, znaj
@rbck: o to, że punktujesz za coś dziewczynę, która nie może nawet się obronić, po to by wyśmiać wspólnie księżniczkę. Poszedłeś za wykopowym trendem i według mnie takie zachowanie też nie jest w porządku. Wyżej napisałeś, że tinder polega na tym, że jak piszecie i nie ma chemii to robicie sobie papa i szukacie dalej. Ale oboje jednak podeszliście do tego inaczej. Ona Cię zlała, a Ty jej pocisnąłeś. ¯_(ツ)_/¯
@ladyoutwalking masz bardzo dużo racji w tym co piszesz ale jest różnica między pisaniem i brakiem chemii a odpisywaniem na #!$%@?. Moze nie być chemii bo laska nie wiem ma dziwne zainteresowania, charakter nie ten lub chore fetysze. To nie jest Badoo że nawet jak nie macie pary to i tak jakiś gość będzie Cię męczył wiadomościami albo wyzywał. Skoro dajesz w prawo to miej trochę szacunku i rozmawiaj jak człowiek albo
@demimka bo mam problem z tym że zamiast napisać mi: nie jestem Tobą zainteresowana #!$%@? Ci w dupę z fartem elo, to odpisuje tak, nie, mhm. i gdy jej to wytkniesz to nagle oburzenie. Nie mam kłopotu z tym że moja osobowość i charakter i styl pisania nie przypadną do gustu dużej ilości dziewczyn. Tylko takie olewatorskie pisanie jest słabe. No ale cóż, trzeba żyć dalej ;) pozdrawiam cieplutko.