Wpis z mikrobloga

Jaka akcja dzisiaj!
Jestem z żoną na zakupach w Tesco. Przechodzimy na dział z warzywami. A tam jakiś typ stoi nad imbirem i drze się na niego. Chwycił panią sprzątaczkę, która przechodziła obok akurat i pokazując jej palcem karton z imbirem drze się: widzisz to?! To nazywacie imbirem?! Przecież to śmiecie a nie imbir. U nas w UK takie coś wyrzuca się do kosza!!!
Ominęliśmy go szerokim łukiem i robimy dalej zakupy.
Nagle w alejce z ryżem ten sam gość rzuca opakowaniami drąc się to jest #!$%@? ryż?! To są śmiecie!! Odpady!! U nas w UK jest ryż a tu?! NIE DLA PSA PRAWDZIWY RYŻ!!! DLA PANA TO!! Żona bierze paczkę ryżu a ten podlatuje i jeb jej ten ryż z ręki i drze się Zostaw to!! To są śmiecie!! Przyjedz do UK to zobaczysz prawdziwy ryż!! Pokrzyczł jeszcze trochę, powyzywał te kartony z ryżem od śmieci, wział jeden i pobiegł w stronę kas.

Uważajcie Mirki na zakupach dziś!! ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#uk #gotujzwykopem #polska #pdk #heheszki
  • 39
@ddrzazga raczej nie, wrzucał nawet zdjęcia z zakupów, pokazywał jaką śmietanę deluxe można kupić w UK. Podobny gość prowadzi stronę wiatrak.nl tylko że w Holandii. Wychwala NL , a o Polsce piszę negatywnie
Podobny gość prowadzi stronę wiatrak.nl tylko że w Holandii. Wychwala NL , a o Polsce piszę negatywnie


@Jeffrey_M: to przestań pisać negatywnie ;)

Co do zasady rzeczywiście krzyczy lepiej niż ubiera myśli w słowa. Po części ma rację - produkty importowane w Anglii są bardziej różnorodne i zazwyczaj wyższej jakości. Bardzo tu działa na korzyść Anglii mnogość mniejszości. Niemniej jednak w Polsce jest dużo wysokiej jakości żywności miejscowej, a w Anglii,
@ddrzazga: tylko u prześmiewców. Mam jednych takich znajomych, co z Marks&Spencer prawie nie wychodzą, wszystko musi być posh i ich i ach, ale złego słowa na Polskę mnie powiedzą, tylko zachłysnęli się brytyjską kulturą masową.
@tptak mówisz o wyższych sferach, to jest dostępne w każdym kraju europejskim. Powiedz co jedzą przeciętni ludzie ? Z tym nabiałem to daj jakieś źródło lub przykłady, każdy chwali swój nabiał. W Polsce jest dobry, w Niemczech, słyszałem że na Białorusi mają dobre przetwory mleczne. O każdym kraju europejskim możemy powiedzieć to samo. Wg bohatera wpisu masło w lidlu w UK niesamowicie śmierdzi, gdzie w polskim lidlu jest wszystko ok. Ocena nabiału