Wpis z mikrobloga

tldr:


Mirki, jestem z Wam od pewnego czasu, ale z różnych względów piszę z zielonego konta. Wielokrotnie myślimy o społeczności, którą tworzą użytkownicy tego serwisu jako ludziach nietypowych. Żartujemy o śmierci, samobójstwie i samotności. W trakcie planowania moich kolejnych naukowych zmagań pomyślałem sobie: dlaczego by tego nie sprawdzić? W linku kwestionariusz zawierający testy stanowiące zwalidowane narzędzia psychologiczne. Jeżeli uzbiera się wystarczająco duża grupa respondentów jest szansa na publikację, a jeżeli nie, to możecie być pewni, że podam tu statystyki.
Jeżeli zainteresowanie będzie zbyt małe, pomyślimy o jakimś rozdajo, ale myślę, że pomysł jest na tyle ciekawy, że nie będziecie tego wymagać. Możecie pomóc mi, dostając przy tym od groma ciekawych informacji. To jak będzie? Pomożecie?

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbJRWfvJFrXPv5kRNtbwQChDUXfbhRuz__FSEMF3IyxDscNg/viewform?usp=sf_link

Jeżeli wszystko wypali będę dodawał informacje pod tagiem #mirkobadanie

Ps. Psychologów, którzy znają narzędzia prosiłbym raczej o nie wypełnianie kwestionariusza
Ps 2. Jeżeli ktoś chciałby się bardziej zaangażować proszę pisać na maila, który jest w kwestionariuszu

#nauka #mirkoblog #psychologia #przegryw #psychopata
  • 12