Wpis z mikrobloga

Co sie #!$%@?, to ja nawet nie. Na szczescie nie jestem bohaterem zajscia, a jedynie widzem, ktory zna aktorow. Zeby nie #!$%@? i nie meczyc nikogo nedznymi historiami, to przejde od razu do epilogu, a w sumie do pointy.

Minowicie, nikt nie jest w stanie wykrzesac w sobie tak wielkiej nienawisci i pogardy, jak kobieta, ktora odchodzi od swojego dotychczasowego partnera, kiedy poczuje, ze 'moze'. To jest wrecz przerazajace. Jak i przerazajacym jest fakt, iz dopiero wtedy - przy rozstaniu, mezczyzna dowiaduje sie, kim byla ta 'mala', usmiechnieta, uczynna dziewczyna, ktora ujela go swoim dobrym sercem.

Nie jestem przesadnie emocjonalny, ale takie widowiska rozkladaja skutecznie moje morale. I ma to raczej nieodwracalny charakter.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #rozwod
  • 5
@karabli a jakby miała nie móc od ciebie odejść? Chyba każdy ma prawo skończyć związek jeśli uważa, że ta osoba nie jest odpowiednia dla niej. Tak samo ty mogłeś z nią zerwać. Wiesza się tutaj psy na kobietach, rozumiem w przypadku zdrady, ale przy odejściu. Kobieta nawet powinna dobrze wybrać partnera bo od tego zależy jej przyszłość. Wybierze jakiegoś stuleje, przegrywa co na dodatek ani żenić się nie będzie chciał, dzieci nie