Wpis z mikrobloga

@TomdeX: Pewnie chodzi o wątpliwości z izolacją wirusa.

fluor w pastach do zębów obniża iloraz inteligencji i jest spiskiem, by na ziemi zostali głupi ludzie. Poza tym od fluoru niszczą się zęby i obumiera mózg.


@nicari: Fluor jest mocno toksyczny i żrący w większych dawkach niszczy kości i zęby, może doprowadzić do zgonu. Wykorzystuje się go w psychotropach i podobno faktycznie może obniżać IQ. Istnieją pasty bez fluoru,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nicari: No i poniekąd miał rację z fluorem. Fluor naprawdę obniża iloraz inteligencji chociaż żeby to zadziałało trzeba sporej dawki, no ale już przy niskiej dawce powoduje zwapnianie naczyń krwionośnych oraz bezpłodność. Dlatego ja bym nie bał się tego z pasty, tylko tego z wody.
Mimo iż od dawna wiadomo że fluor tak naprawdę nie jest tak cudowny jak mówiono to wciąż cała masa stacji uzdatniania wody stosuje ten zabieg
  • Odpowiedz
Też zapisałam się dla beki do tej grupy. Ten wpis wydał mi się zarzutką, ale kto tam ich wie. Na pewno bardzo ich zdenerwowało, gdy następnego dnia odkryli, że skany latają po necie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poza teoriami spiskowymi lubią też śledzenie kretów w grupie.
  • Odpowiedz
@MandarynWspanialy: wbrew pozorom nie są to jakieś odosobnione przypadki. Przykład na moim fejsie. Gościu jeden zawsze wydawał mi się ogarnięty, skończył studia, dobrze zarabia. Ostatnio zaczął srać jakimiś chemtrejlsami, antyszczepionkami, więc generalnie dostał ode mnie bana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mimo to - niesmak pozostał.
  • Odpowiedz
@yeloneck: ja staram się zrozumieć fenomen Zięby. Polak, który nie sra pieniędzmi jest skazany z lekarza z nfz, jak już się uda tam dostać po roku czekania, to okazuje się że leczy Cię jakiś konował, który nie wykazuje żadnego zainteresowania Twoim stanem zdrowia, źle diagnozuje i nawet niezbyt wytłumaczy co Ci jest, nie mówiąc o jakiekolwiek empatii czy poswieceniu czasu. Do innego lekarza dostaniesz się znowu za rok. Więc taki
  • Odpowiedz
Więc taki Zięba trafia na podatny grunt, na pacjenta który czuję się już oszukany przez konwencjonalną medycynę, zagubiony, niezrozumiany. Zięba poklepie po plecach, powie "Masz rację, obecna medycyna to dno i wyciąganie pieniędzy, leczenie w nieskończoność, my tacy nie jesteśmy, my dbamy o pacjenta, nie o portfel".


@aleksandrett: #sekta :)
  • Odpowiedz
Normalnie, mam w rodzinie schizofrenika i pracuje w IT dla jakiejś firmy hostingowej (zdalnie). Ostatnio mi przyslał maila że kupił maszynę za 10 tys. do biorezonansu czy czegoś tam:


@kolhubi: Fanatyk Jana Taratajcio xD
  • Odpowiedz