Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem świeżo po rozstaniu. Dosłownie. Jakieś dwie godziny. Oczywiście zawiodłem ja, całując sie z jakąś c-----ą lochą po pijaku, do wszystkiego od razu się przyznałem, ale kobieta postanowiła ze mną sie rozstać. Macie jakieś sposoby jak sobie dać radę po takim rozstaniu w którym ewidentnie zawiodłem ja? Nadal bardzo ją kocham i za nią tęsknię. Tym bardziej że w momencie mojego odpału był peak naszej miłości. Jestem k---a beznadziejny.
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście zawiodłem ja, całując sie z jakąś c-----ą lochą po pijaku


@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba lepiej, że Cię zostawiła, skoro jesteś gotów do całowania się z dziewczyną per "c-----ą lochą". Gdybyś trafił na kogoś, kto byłby lepszy niż "c-----a locha" to by się działooo... ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@djtartini1: Tylko, że jego zachowanie to porażka. Nauka przy okazji, ale wciąż porażka.

@zweipack: No tak, on całował się z inną, ale to i tak przez kobietę. xD Osobiście choćby mi miało pęknąć serce to zdrady nie wybaczę, a pocałunek już do niej zaliczam.
  • Odpowiedz
@zweipack: A ja nie widzę powodu by tak sądzić, może przez własne poglądy, jeśli Ty to widzisz inaczej to wytłumacz mi, bo ja choćbym chciała być z tym właśnie gościem najmocniej na świecie, ale dowiedziałabym się, że mnie zdradził to po prostu bym go zostawiła choćbym sama cierpiała. Dlatego też nie wiem skąd wniosek, że i tak tego chciała bo nie widzę w tekście nic na ten temat. Wina jest
  • Odpowiedz
@goldziak: mea culpa ze nie dodalem na poczatlu zdania "najprawdopodobniej". A dlaczego tak mysle? Intuicja ulsztaltowana przez doswiadczenie mi to mowi, choc moze nie powinien wysnuwac tak daleko idacych wnioskow w oparciu o krotki post opa, ktory w dodatku moze byc baitem.
  • Odpowiedz