Wpis z mikrobloga

tl;dr;


Mój poprzedni wpis napisała moja dziewczyna.
A więc problem się zgadza: mam folder ze zdjęciami, w którym skatalogowane są wg różnych tagów lub wydarzeń zdjęcia z mojego życia.

[MD] Moja dziewczyna
[BD] Była dziewczyna
Mam dwa foldery zaczynające się imieniem [MD] oraz 4 foldery zaczynające się imieniem [BD] (sprzed 4 lat!).
Znam się z [MD] ponad 3 lata ale nie napstrykaliśmy jeszcze tyle zdjęć. Choć szczerze powiedziawszy kilka innych folderów jak te ze ślubów są tylko i wyłączenie z [MD].

W każdym razie [MD] "nie odpowiada to, że przechowuje je w jednym folderze obok siebie jakby to były tak samo ważne historie z mojego życia i upiera się aby je wywalić stamtąd albo je usunąć całkowicie."
Nie zaglądałem tam od bardzo dawna a jeśli już to tylko by wrzucić kolejne zdjęcia do kolejnego folderu i nie trzymałem tam porządku.

Zgodziłem się przenieść zdjęcia [BD] do odrębnego folderu 'Archiwum'.
[MD] przeczytała na wykopie (w powyższym wpisie) że powinienem je usunąć i robi kolejną awanturę.
Ja się na to nie zgadzam.

Nie zamierzam usunąć tych zdjęć bo to kawałek mojego życia, każde zdjęcie to wspomnienie. Kasując te zdjęcia czułbym jakbym usunął kilka lat mojego życia bezrefleksyjnie.

Powiedziałem, że każde jedno zdjęcie z folderu 'Zdjęcia' jest dla mnie istotne co wywołało płacz u [MD]. Mam tam zdjęcia z moimi przyjaciółmi, których już nie widuję, zdjęcia z wydarzeń które wspominam miło lub nie a także zdjęcia z [BD].

[MD] każe mi napisać co powiedziałem:

"Nie usunę zdjęć z tego folderu ponieważ są dla mnie istotne jak każde zdjęcie z folderu 'Zdjęcia'"


Mówi, że "w tym momencie jest dla niej ważne bo z jakiegoś powodu wątpi w moją miłość i nie rozumie dlaczego tak bardzo upieram się nad zatrzymaniem tych zdjęć skoro płacze prawie co 10 minut z powodu tych zdjęć."

I teraz proszę o pomoc w rozstrzygnięciu, kto ma rację.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #ankieta

Czy powinienem skasować te zdjęcia?

  • Tak, powinieneś ( mam więcej niż 25 lat ) 20.1% (41)
  • Tak, powinieneś ( mam mniej niż 25 lat ) 21.1% (43)
  • Nie, powinieneś ( mam więcej niż 25 lat ) 36.8% (75)
  • Nie, powinieneś ( mam mniej niż 25 lat ) 22.1% (45)

Oddanych głosów: 204

  • 23
@w_o_w: Ja tam trzymam nagie zdjęcia dziewczyn. Polecam ten stan. Dziewczyny też mają często różne rzeczy, których nie chcą wyrzucać, a które wiążą się z przeszłością. Najważniejsze powinno być bycie razem, spędzanie razem czasu, czy regularny seks, a nie jakieś bzdety.
@w_o_w: Różowe paski to jednak mają wyimaginowane problemy. Mam na kompie zdjęcia od gdzieś od 2002 roku. Są tam foty na których są jakieś byłe itp, nie będę tego wywalał bo są tam też inne osoby, tak jak u OPa z którymi już się nie widuję albo nie żyją. Czasami sobie ludzi przejrzeć powspominać jak się wyglądało. Miałbym wywalić wszystko bo tak?
Mówi, że "w tym momencie jest dla niej ważne bo z jakiegoś powodu wątpi w moją miłość i nie rozumie dlaczego tak bardzo upieram się nad zatrzymaniem tych zdjęć skoro płacze prawie co 10 minut z powodu tych zdjęć."


@w_o_w: Ile ona ma lat? 16?
Nie rób nic wbrew sobie. Ja zanim wyszłam za mąż wywaliłam wszystkie zdjęcia i listy od byłego, wysyłane jeszcze tradycyjną pocztą. Potem tego bardzo żałowałam, ale
@Michal_z_ksiegowosci:

Od początku więc:

nie no, to jest zbyt oczywiste. Koniecznie trzeba robić aferę, jak ten dzieciak OP.


Jaki dzieciak? Jaką aferę? Pytam po prostu o zdanie mirków.

@w_o_w: Jeśli sądzisz, że ktokolwiek będzie kasować zdjęcia i filmy z podróży tylko dlatego, że jest na nich ex, to albo #!$%@?łeś, albo panfotel wszedł ci za głęboko.


Dlaczego uważasz, że ja sądzę tutaj, że tak należy zrobić?
W którym miejscu swojej