Wpis z mikrobloga

Przymierzam się do zakupu z chrono24. Jak ma się tam sprawa podróbek/ nieoryginalnych części? Jest jakieś zabezpieczenie transakcji z tego co widziałem, ale z zabezpieczeń transakcji ufam tylko paypalowi. Jakie macie doświadczenia i na co uważać?
#zegarki #chrono24
  • 10
  • Odpowiedz
@xDrope:
Podróbki na chrono to rzadkość, jest to strona godna zaufania. Bliska mi osoba kupiła tam zegarek za ok. 80 000zł i nic złego się nie stało.

Co to za zegarek?
Daj link do ogłoszenia.
  • Odpowiedz
@GM2L: Chodzi o speedmastera takiego . Ta firma ma ich tam kilka, chciałem trafić takiego w przedziale 5-6k nawet do odświeżenia, ale bez remontu w środku (i nie składaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Z tego co wiem jest to możliwe w tym budżecie, ale w Polsce trzeba mocno polować.
  • Odpowiedz
@xDrope:
Speedmaster Reduced to świetna opcja, ten ma nawet fajną patyne na indeksach.
Oczywiście musisz pamiętac o Vacie, cła nie bedzie na używany zegarek z tego co pamietam.

Ci Japończycy skupują zegarki w kiepskim stanie, polerują, serwisują i sprzedają szybko w dobrej cenie. Ryzyko zerowe w tym przypadku.
  • Odpowiedz
@GM2L: Właśnie wezmę pewnie "jeden z tych", bo różne sztuki u nich mają różną liczbę ogniw. Peniam tylko z tym co zastanę w środku, bo sztuka z marszu pójdzie na przegląd i wszystko wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obczaję jeszcze co i jak, bo mamy w Polsce takiego magika co robi uszczerbki nawet takie, których oni polerką nie zrobili - może uda się w ludzkiej cenie dostać
  • Odpowiedz
  • 1
@xDrope ej daj znac jak kupisz bo za te cenę to i ja sie skusze. Ja kuoowalem na chrono wewnatrz ue i nie bylo zadnefo problemu. Masz tam usluge Trusteed Checkout
  • Odpowiedz
@tranc: pewnie jeszcze chwilę odpuszczę, bo po przeliczeniu musiałbym mieć luźne 8k "na wszelki wypadek" żeby sprowadzić, opłacić vat, przegląd + ewentualne poprawki. Na dzień dzisiejszy trochę to nagina mój budżet, który był naginany z 2k do 3k, potem do 5, 6 bym przeżył, ale na 8 to jeszcze chwilę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Natomiast jeśli Ty się zdecydujesz przede mną to też chętnie usłyszałbym jakiś feedback
  • Odpowiedz
  • 2
@xDrope gdyby nie fakt ze oczekuje potomka i za 3 tygodnie zaczynam staeiac chate to bym się nawet nie zastanawiał, a tak... Chyba odpuszczę :)
  • Odpowiedz