Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie w szczególności do #niebieskiepaski i trochę do #rozowepaski.
Miałem kobietę, narzeczoną. Rozstaliśmy się w dość niemiłym klimacie. W każdym bądź razie dobrze się stało i jestem teraz mega szczęśliwszym człowiekiem.
Pierścionek zaręczynowy mi oddała. Teraz pytanie czy oświadczylibyście się pierścionkiem "po byłej" gdybyście mieli nową wybrankę? Jak to w ogóle wygląda w oczach #rozowepaski?
Dodam, że nie zarabiam kokosów, starcza na normalne życie, ale na nowy pierścionek mnie nie stać.
Co o tym myślicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Rachunek zgubiłeś? Zazwyczaj da się dogadać w punkcie gdzie kupiłeś pierścionek aby Ci zwrócili większość kasy albo wymienili na inny... no chyba, że kupowałeś w sieciówce to dupa.
Co do pytania to niby nie powinno mieć to znaczenia, ale #logikarozowychpaskow wskazuje, że jak już dałeś taki pierścionek jednej to ta druga nie chce mieć po niej "używanego". Jeśli się nie dowie to spoko, ale może kiedyś spotka w jakiś sposób
@AnonimoweMirkoWyznania: nie chciałabym dostać nic "po byłej", a już na pewno nie pierścionek zaręczynowy. Pomijając tak prozaiczne rzeczy jak odmienne gusta, to ma być symbol twojej miłości do niej i wspólnych planów z nią a nie z eks. Gdybym podczas oswiadczyn wiedziała że to pierścionek po eks to bym go nie przyjęła, gdybym dowiedziała się później nie wiem co bym zrobiła, ale na pewno byłaby spora imba.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyobraz ze ta scene jak z brazylijskiego serialu...Jestescie juz razem 10lat... I wyobraz ze twoja luba spotyka sie z twoja byla na miescie a ta wybucha smiechem ze to przeciez piotrus tym samym jej proponowal.... I BOOOMM caly majatek idzie dla zony bo musi wychowac dzieci, ty musisz placic alimety. Z poczatkiem byles zarobiony po uszy bo myslales ze jeszcze wroci i bedzie znowu razem, tymczasem ona jest juz z