Wpis z mikrobloga

też tak macie, że kiedyś potrafiło się grać pół dnia w jeden tytuł i nie odchodzić od monitora, a teraz siadacie do konsoli z nastawieniem, że bedziecie szpilać jak nigdy przedtem, a kończy się na kilkunastu minutach i wyłączacie konsole? nie wiem czy to ze względu na to, że kiedyś grałem więcej gry w singla i skupiałem się na trofeach, a teraz głównie gram w #overwatch tylko i raz na ruski rok #fortnite, czy po prostu chęć do grania mi trochę opadła ;__;
#ps4
  • 82
Normalka, patrzę na tę konsolę, w stanie uśpienia bez przerwy. Czeka. Ja też, ale nie wiem na co. Gier do przejścia multum, czasu nie brakuje po pracy. Tylko, że jak mam tego pada wziąć do ręki, wybrać coś konkretnego i pograć to mi się odechciewa, włączam Netflixa, TV, cokolwiek, ale nie konsolę. I niby te gry, grafika, dźwięk takie dopracowane to najchętniej bym sobie postawił automat do MK3 Ultimate i pograł na
Pobierz ornate - Normalka, patrzę na tę konsolę, w stanie uśpienia bez przerwy. Czeka. Ja też...
źródło: comment_jpzRwybZVePbOVFWn9IlLwYQtzLcgyFT.jpg
@shichibukaii: ja nadal potrafię przesiedzieć pół dnia przy NHL 2004 (na modach z aktualnymi składami, arenami etc. etc), ale tylko jak w domu wszystko ogarnięte, psy wyspacerowane, obiad dla różowej zrobiony i pełny relaks... rzadko, bo rzadko, czasem się udaje :D nie gram często, ale za to intensywnie, ale to też urok gry, pełny sezon do rozegrania, to się gra mecz za meczem :)
Rocznik 86 i jakby nie bobas i obowiązki to grałbym ile wlezie,ale czasu tak mało () czekać tylko aż dziecko podrośnie i bez wyrzutów sumienia będę z nim cioral.
Tez się nad tym zastanawiam ... jak mieszkałem u starych to mogłem ciupac non stop . Po przeprowadzce kupiłem ps4 coś się grało ale szału nie było .. sprzedałem ps4 po roku kupiłem PC ... i5 1070ti itd ... gier na steam z 50-60 ... a najdłużej co grałem to city skylines godzinę ... bronię się rękoma żeby tylko nie grać .. co ze mną nie tak ? Wtf ? Najlepiej to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@shichibukaii: W moim przypadku zależy w jaką grę. Bo mam takie gry jak pubg czy rainbow six gdzie pogram max 2h i mi się nie chce. A ostatnio jak dorwałem się do takiego Dying Light to trzaskałem w to godzinami.