Wpis z mikrobloga

Nietypowy projekt mieszkaniowy powstanie w #warszawa a dokładniej na #zoliborz. Potocka Apartamenty to budynek o pięciu kondygnacjach z charakterystyczną nieregularną konstrukcją. Więcej przeczytacie tutaj.

Podoba Wam się taki alternatywny projekt?
#architektura #urbanistyka #design #polska #ciekawostki #nieruchomosci #mieszkania #mieszkanie #dom #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Nietypowy projekt mieszkaniowy powstanie w #Warszawa a dokładniej ...
źródło: comment_vnow0q7VWmImdyl2tRmMX9OjjEZVqIy2.jpg
  • 78
@Projekt_Inwestor: nawet fajny, ale wątpię, żeby nadawało się na mieszkania. Gdyby to była przestrzeń na biura to uznałbym, że całkiem ładne. A w Polsce chyba oczekujemy, że mieszkanie to nasze gniazdko, zamek do którego wraca się po ciężkim dniu w robocie i chcemy, żeby czuć się w nim swobodnie, a tutaj te duże okna od dołu do góry tworzą z każdego mieszkania telewizor. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piękny kontenerowiec.

Ogólnie jestem za dużymi oknami i dużą ilością słońca, projekt sam w sobie wygląda ładnie, ale właśnie, kojarzy się z kontenerami, co oczywiście jest słabe. Druga sprawa, ogrzewanie tak nieregularnej bryły będzie po prostu drogi...
@npwjsn: Z tego co wiem, to tak. Wydaje mi się, że sytuacja pozostałych terenów między ulicami Potocką i Barszczewską wciąż nie jest wyjaśniona, ale to tylko kwestia czasu kiedy tereny zostaną zabudowane.