Wpis z mikrobloga

Ostatnio moja kobieta pokazała mi trochę słynnej #logikarozowychpaskow

Wieczór, mi chce się pić, a normalnego piwa nie ma, wiec biorę sobie Leszka bezalkoholowego i sobie popijam. Moja jak to zobaczyła wyskakuje z tekstem:

- Nie przesadzasz trochę z tym piciem?
- Eeeee?
- Bo ty to już taki ciąg, że nawet bezalkoholowemu nie przepuścisz.

Oczywiście w domu cały barek alko, ale głównym argumentem na to, że za dużo piję jest to, że pije sobie piwo które nie ma alkoholu. ¯\_(ツ)_/¯
  • 39
@gnomos

@MangoZjem: powtórzę to jeszcze raz, jeśli odczuwasz przymus wypicia nawet odrobiny alkoholu bo bez tego czujesz się źle albo masz problemy z zaśnięciem, to tak są to objawy uzależnienia od alkoholu.


Tak ma każdy nim pierwszy raz do ust weźmie.... LoL tak jest z kawą, faktami, kubkiem...
Czy jak noszę tylko bokserski, a w innych gaciach czuję dyskomfort, to jest gaciolizm?
@MangoZjem: W większości przypadków alkoholicy to nie menele. Menel to margines. I menel najczęściej powie wszystko byleby dostać parę zeta, albo fajkę. Jeśli nie wierzysz poczytaj jakiekolwiek materiały na temat uzależnień, pogadaj z psychologiem albo przejdź się na spotkanie AA i zobacz jacy ludzie tam siedzą. Zdziwisz się. Można być alkoholikiem i zarabiać miliony. Wiesz jaki jest pierwszy krok to wyleczenia z uzależnienia? Przyznanie się do niego.

Czy jak noszę tylko