Wpis z mikrobloga

Współlokatorka twierdzi, ze trzecia nic z rzędu nie może przeze mnie spać o_O. Wczoraj wróciłem do mieszkania i w sumie poszedłem po prostu spać XD a tu rano wstaje wiadomość z godziny 4 w nocy. „n0rex sorki ale trzeba coś wymyślić, ja trzeci dzień nie śpię w nocy. Psychicznie i fizycznie już nie daje rady. Nie wiem co ci się stało bo wcześniej nie było tak źle. Ogólnie ja w ciągu tych 3 nocy spałam mniej niż 10 godzin łącznie i dzisiaj nie idę na zajęcia bo nie daje rady funkcjonować. Trzeba to obgadać i coś wymyślić bo jest coś nie tak”. Wtf? XD co ja niby mam robić jak śpię #kiciochpyta
  • 307
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Roznorodnosc fizyki ludzkiej jest niesamowita, z jednej strony sa ludzie ktorym przeszkadza praktycznie wszystko i potrafia sie przebudzic w srodku nocy bo ktos spuscil wode w kiblu, z drugiej sa tacy jak ja, gdzie zasypiam w srodku dnia przy pelnym swietle jak sie tylko poloze, a obudzic mnie moze tylko jakis glosny alarm.

OP pewnie przez noc recytuje wykopowe pasty.
  • Odpowiedz
to co proponujesz, areszt domowy miedzy 21-7? xD

Jak jest taka słaba into mieszkanie ze współlokatorem, to niech sama wynajmuje mieszkanie, a nie próbuje ustawiać lokatorów pod siebie


@Rozbojnik_Alibaba: Sam sobie wynajmuj, jak nie potrafisz siedzieć cicho w nocy. Nie wiem o ktorej autor ją budzi i o ktorej ona musi wstawac, ale jesli jest to od 00-7, to racja jest po jej stronie
  • Odpowiedz
Sam sobie wynajmuj, jak nie potrafisz siedzieć cicho w nocy. Nie wiem o ktorej autor ją budzi i o ktorej ona musi wstawac, ale jesli jest to od 00-7, to racja jest po jej stronie


@lastro: ale to jej przeszkadza, a nie jemu, więc niech sobie kupi mieszkanie i spi sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@n0rex mi na chrapanie pomógł żel do nosa. Jak sobie psikne, smarki wylecą to nie chrapie. A muszę o to dbać, bo mam krzywą przegrodę nosową i mi łatwo blokuje dostęp do powietrza :)
  • Odpowiedz
  • 1
@KosmicznyPolityk xyrogel. Pani w aptece mi poleciła i jak czuje, że przed snem, że mam coś w nosie zawsze sobie psikne i jest ok. Różowa się już nie chce wyprowadzić więc podejrzewam, że działa ;)
  • Odpowiedz