Wpis z mikrobloga

Współlokatorka twierdzi, ze trzecia nic z rzędu nie może przeze mnie spać o_O. Wczoraj wróciłem do mieszkania i w sumie poszedłem po prostu spać XD a tu rano wstaje wiadomość z godziny 4 w nocy. „n0rex sorki ale trzeba coś wymyślić, ja trzeci dzień nie śpię w nocy. Psychicznie i fizycznie już nie daje rady. Nie wiem co ci się stało bo wcześniej nie było tak źle. Ogólnie ja w ciągu tych 3 nocy spałam mniej niż 10 godzin łącznie i dzisiaj nie idę na zajęcia bo nie daje rady funkcjonować. Trzeba to obgadać i coś wymyślić bo jest coś nie tak”. Wtf? XD co ja niby mam robić jak śpię #kiciochpyta
  • 307
  • Odpowiedz
@Veyn: Kupuje w aptece po chyba 2-3zł w sumie w opakowaniu jest 6 sztuk.

A fizycznie to taki różowy wosk z watą, jak znajdę opakowanie to zawołam.
  • Odpowiedz
@Veyn: Te pierwsze. Testowałem inne jakieś gąbki, pianki poliuretanowe i wszystko bardzo słabo działało w porównaniu z tą "plasteliną".
  • Odpowiedz
@n0rex: ale śpicie w jednym pokoju? Bo jak nie to naprawdę nie rozumiem.

Jak mieszkałem w UK to współlokatorowi z pokoju obok przeszkadzały skrzypiące schody o 1 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Ale nie moja wina, że mam taką potrzebę :D
  • Odpowiedz
@Veyn: @n0rex: Z racji pracy często śpię w hotelach, zawsze z kimś w pokoju i stopery piankowe uratowały moje nerwy. W poprzedniej pracy testowałem woskowe, ale były słabe, a pianki przed wsadzeniem do ucha rolujesz jak najmocniej w nitkę, wsadzasz i te małe skurczybyki tak wypełniają ucho, że nawet jak kumpel chrapie metr obok to dźwięk jest na tyle przytłumiony, że spokojnie zasypiam, a jestem typem, którego chrapanie doprowadza do
  • Odpowiedz