Wpis z mikrobloga

Nigdy nie poznałem typu laski, z którego Wykop się śmieje - łasej na kasę, patrzącej jak tylko wykorzystać faceta i obedrzeć go z gotówki, koślawo wyemancypowanej narzekającej na brak równouprawnienia Karyny.
Dzisiaj różowa postawiła mi kolacje, bo akurat nie miałem siana, zarabia podobnie do mnie i jest naprawdę mądra - tak wygląda zwykła laska.
Czasami wydaje mi się, że narracja Wykopu to jakaś alternatywna rzeczywistość.
#oswiadczenie #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #regresosobistyzprzegrywami
  • 38
@EvilToy: może typowej Karyny narzekającej na brak równouprawnienia nie znam, ale już taką skrajnie rozszczeniową i narzekają ech kiedyś faceci to byli faceci, a kobiety to kobiety(szkoda, ze sama sie tak nie zachowuje) dzisiaj juz prawdziwych mezczyzn (w znaczeniu oddajacych swoja wyplate) juz nie ma- to tak *

*znam nie rowna sie, ze jest moja kolezanka i ja widuje, zeby sobie porozmawiac przy kawie

Takze wierze, ze istnieja gdzies tam sobie,
@EvilToy: chciałam tylko napisać, że jest szansa znania takiej, nie są aż tak rzadkimi okazami, że zna je tylko 10 osób.

Ale owszem- człowiek szukający normalnego towarzystwa będzie ich unikał, takie karynowate przyjaźnią się raczej z towarzystwem o podobnych "wartościach" więc albo widziało się je i uciekało albo obcuje na stałe z większą ich ilością, co powoduje wrażenie, że cały świat zasiedlają i każda różowa jest dokładnie taka.
@EvilToy bo większość bab jest normalna, tinder to nie jakiś wyznacznik normy. To że na tinderze jest 70% blachar które tylko są tam po darmowe jedzenie to nie znaczy że w realu też tak jest. W realu ten odsetek to bliżej 10% będzie.

Znam takie księżniczki ale nie ma tego dużo. Głównie są to jakieś amatorskie modelki. Ode mnie z liceum sporo miało do czynienia z jakimś tam modelingiem, rzadko kiedy profesjonalnym
@EvilToy: #!$%@?, w dzisiejszych czasach każdy ma smarphone'a, więc opłacenie rachunku w dobrej knajpie przy pomocy tego urządzenia to nie żadne novum..
eurasy tymbardziej przyjęliby, po prostu nie masz lub nie widać że masz taką gotówkę, więc takie szlaufy Cię omijają.. wystarczy się cieszyć, bo użeranie się z takimi ciężkimi #!$%@? to czasem bywa droga przez mękę..
@patusia
@EvilToy cóż ja spotkałem kilka zwykle biorą je z tindera czy Badoo ale ja nie narzekam bo na Badoo swoją księżniczkę znalazłem ( ʖ̯) i jest nią bo ja tak chce a nie ona
Czasami wydaje mi się, że narracja Wykopu to jakaś alternatywna rzeczywistość.


@EvilToy: Przede wszystkim - to nie jest narracja Wykopu. Osoby, które wypisują podobne rzeczy to zaledwie ułamek Społeczności. Zapewniam jednak, że zdecydowana większość osób to normalni ludzie, mają dziewczyny, normalne życie i pod podobnymi bzdurami nigdy by się nie podpisali ;)) Inną kwestią jest to, że serwis jest zdominowany przez mężczyzn, naturalne więc jest, że częściej to ich narzekania będą
@PeterFile: no jeżeli ty płacisz smartfonem to "w dzisiejszych czasach (...) żadne novum..." - nie, nie płace telefonem, nie znam tego, nie wiem o co w tym chodzi a na pewno nie chodzi o to w jaki sposób płace bo nie to jest meritum tego co napisałem xD
@a__s: Jasne, że masz racje, szczególnie w kwestii, że jest to forum zdominowane przez mężczyzn - więc jak każdym hermetyzmie pojawiają się kwestie dopasowane do "profilu". Jednak narracje Wykopu uważam za ten najbardziej zauważalny przez plusy i ilość komentarzy, wyrazisty, przebijający się głos. Ten głos jednak jest mizoginistyczny, bardzo konserwatywny jeżeli chodzi o związki, i bardzo odbiegający od rzeczywistości, bo pozbawiony światłocienia, jego właśnie skomentowałem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EvilToy: a ja w sumie poznałem nawet wczoraj , znajoma różowej xD rozwodzi się z typem z którym ma kilkuletnie dziecko, ma już bolca na boku i nie wahala się ani chwili zdradzić sekretów ich ruchanka, gdzie jej mąż traci rozum i robi wszystko, żeby ją zatrzymać - nawet obiadki dla bolca, nawet nieświadomie gumki bolcowi kupił xD a majątek maja wspólny i nawet za orzeczeniem winy różowej (co mimo jej