Wpis z mikrobloga

Nigdy nie poznałem typu laski, z którego Wykop się śmieje - łasej na kasę, patrzącej jak tylko wykorzystać faceta i obedrzeć go z gotówki, koślawo wyemancypowanej narzekającej na brak równouprawnienia Karyny.
Dzisiaj różowa postawiła mi kolacje, bo akurat nie miałem siana, zarabia podobnie do mnie i jest naprawdę mądra - tak wygląda zwykła laska.
Czasami wydaje mi się, że narracja Wykopu to jakaś alternatywna rzeczywistość.
#oswiadczenie #wykop #rozowepaski #niebieskiepaski #regresosobistyzprzegrywami
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvilToy:

Ten głos jednak jest mizoginistyczny, bardzo konserwatywny jeżeli chodzi o związki, i bardzo odbiegający od rzeczywistości, bo pozbawiony światłocienia, jego właśnie skomentowałem...

Kiedy wy przestaniecie rozwadniać pojęcia. Mizoginizm to skrajna nienawiść lub silne uprzedzenie do kobiet a nie powtarzanie stereotypów.
  • Odpowiedz
Zapewniam jednak, że zdecydowana większość osób to normalni ludzie, mają dziewczyny, normalne życie i pod podobnymi bzdurami nigdy by się nie podpisali ;))


@a__s: Nie no #!$%@?, jeszcze powiedz, ze takich kobiet w ogole nie ma. Sama masz siano w głowie (pozdrawiam znane fotki), to ich bronisz, bo pewnie poczulas sie urazona

@EvilToy: No to brawo, ale widocznie znasz ze 3 dziewczyny. Ja znam takich od groma i
  • Odpowiedz
@EvilToy: Zresztą by daleko nie szukać. Wynajmuję właśnie mieszkanie od znajomej, która wpierw zrobiła se dziecko z dużo starszym i dzianym gościem (18 lat vs 40 pare), po czym wzieli slub bo dziecko. Zaczela go zdradzac z jeszcze starszym kolesiem, jeszcze bogatszym. Rozwod i oczywiscie polowa majątku i tak jej xD. Wziela slub z tym drugim (jakos wtedy 23 vs 60 lat, cos takiego). Koles mial firme, poprzepisywal domy, mieszkania
  • Odpowiedz
@a__s: Ale nie powiesz mi, że pare lat temu też leciało tyle jadu w strone płci żeńskiej, dodatkowo tyle chamstwa że głowa mała. Kultura kiedyś była większa szefowo. Kiedyś wiecej dyskutowano, a teraz albo jedna skrajność, albo druga.
  • Odpowiedz
@EvilToy: ah twpje doswiadczenia i tekst zmienily swiat, od razu twoje zdanie nie jest podyktowane bledem poznawczym, ales ty masz obiektywna ocene kazdego i mmmm
@a__s: co do tego to jednak nie splycaj tak, bo latwo pokazac statystyki rozwdow, w ktorych akurat dysproporcja zarobkow jest zbyt widoczna( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
To że na tinderze jest 70% blachar które tylko są tam po darmowe jedzenie to nie znaczy że w realu też tak jest.


@Esubane: Gadałem z około setką dziewczyn tam (nie wiem, strzelam), spotkałem się z ok. 13, żadna nie miała takiego podejścia XD CUD PANIE! Albo piwniczaki po prostu podkręcają gówno teorię, która się utarła tutaj.
  • Odpowiedz