Wpis z mikrobloga

@katefoxconn: Homo sovieticus. Na szczęście mentalność się powolutku zmienia i kacapska mentalność wymiera. Jeszcze tylko zwiększenie opłat za parkowanie w centrach i zakaz wjazdu blachomrodów 20-letnich (80% pojazdów wielkich potomków husarii) do centrów i kupuję popcorn.
  • Odpowiedz
@katefoxconn: W kazdej grupie sa denerwujace i niemyslace osobniki.
Jednak ziarno prawdy w tym jest. Jako kierowca auta, gdy widze babcie na rowerze jadaca poboczem, to czujnosc wzrasta kilkukrotnie, noga na hamulec, bo jestem pewny, ze przejedzie przez droge nie patrzac za siebie.
Jako rowerzysta staram sie ulatwiac sprawe samochodom jak moge. Nie robie nieprzewidywanych ruchow.
Ale co z tego, jak w wiekszym miescie codziennie ktos probuje mnie przejechac mimo,
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: Ale co mają samochody do smogu?
No i nie wszędzie jest dobra komunikacja zbiorowa, ba, z doświadczenia wiem że nie wszędzie jest jakakolwiek.
Nie każdy mieszka w mieście, nie każdy pracuje w mieście, nie każdy ma dobre połączenia.
Inb4 #!$%@? na rowerze robaku, nie wszędzie są ku temu warunki (nie każdy jest idiotą pchającym się na drogę z ograniczeniem do 90 i bez pobocza w przeciwieństwie do co niektórych
  • Odpowiedz
@Dave987654321 wasze kopcące dizelki wcale nie przyczyniają się do smogu. Nie każdy pracuje też w kołhozie, gdzie nie ma prysznica. Nie każdy się poci po przejechaniu kilku kilometrów rowerem. Są też rowery, deski, hulajnogi elektryczne. Opcji jest mnóstwo, wystarczy chcieć. Gwarantuje ci, że osób które naprawdę muszą samochodem do pracy jeździć jest procent. Im więcej osób zacznie rezygnować z samochodów tym bardziej będzie dostosowywana infrastruktura do takiego stanu rzeczy. Proszę, nie
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: W dupie byłeś i gówno widziałeś.
Tylko procent musi dojeżdżać samochodem? Chyba cię pogrzało, wszyscy mieszkający na wsiach i w małych miejscowościach skazani są na własny transport, no i już widzę jak przejeżdżasz 20 kilometrów przy 30 stopniowym upale i nie jesteś spocony xD
pewnie po prostu na co dzień jesteś #!$%@? brudasem i tego nie zauważasz xD
Nie w każdej branży są takie możliwości jak u nas kutzów
  • Odpowiedz